0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

DOMOV ZAČÍNÁ ROZHODNUTÍM

Většina z nás stojí v životě před rozhodnutím, jak bude žít. Těm, kteří se rozhodli pro život bez kompromisů, nabízíme ke koupi lukrativní stavební pozemky v městské části Praha 4 – Šeberov v jižní části Prahy - Hrnčíře. Tato lokalita sousedí s pražskou částí Kunratice a Chodov. Naleznete zde místo, ve kterém budete mít prostor a klid, zároveň i bohatou občanskou vybavenost. Představte si život v blízkosti lesů, luk a rybníků, zároveň dostupnost za 20 minut jízdy autem třeba na Václavském náměstí.

DLE VAŠEHO VKUSU A PŘÁNÍ

Na výběr je sedm stavebních pozemků o velikosti od 673 do 1378 metrů čtverečních, koeficient zastavitelnosti je 0,3. Ke každému pozemku jsou zpracovány technické parametry s podrobnějšími informacemi. V ceně stavebních pozemků jsou inženýrské sítě kromě plynu. Samozřejmostí bude veřejné osvětlení a dokončená komunikace ze zámkové dlažby.

Výsledná podoba Vašeho vysněného domu je stavebně a dispozičně zcela na vás. Územní plán dovoluje stavět praktické bungalovy, ale i patrové domy se sedlovou střechou.

harmonogram

Územní řízení
4. Q 2023
Stavební řízení
4. Q 2024
Stavba
3. Q 2025
Kolaudace
3. Q 2025

Zobrazit dostupné jednotky


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF