0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

podporujeme a pomáháme

Společnost SATPO podporuje již od samého začátku Nadaci Dobrý Anděl v České republice. Tato nadace pomáhá rodinám s dětmi, kde dítě nebo rodič bojují s rakovinou, a tato nemoc je dostala do finanční tísně. Více informací o nadaci na www.dobryandel.cz.

Několik let podporuje vzdělávací program Junior Achievement, který je věnovaný dětem předškolního a školního věku, a aktivně se účastní výuky. V rámci naší spolupráce již graduovali a obdrželi diplom „mladý ekonom“ děti v soukromé školce Bumble Bee, v mezinárodní škole Parklane, Prague British International School, ZŠ Cesta k úspěchu v Praze 6, ZŠ Lvíčata ČVUT, ZŠ Petřiny a ZŠ Hostivice. Více informací na www.juniorachievement.org  .

V minulosti podpořila společnost SATPO také:

  • nadační fond Naše dítě na pomoc týraným, zneužívaným, handicapovaným, ohroženým a opuštěným dětem
  • sdružení Purpurové srdce pro předčasně narozené děti po celém světě
  • nadaci Duke of Edinghbourgh (Mezinárodní cena vévody z Edinburghu)
  • nadační fond Pomoc popáleným
  • nadační fond Kapka naděje pro pomoc dětem
  • Mirabilis, občanské sdružení pro podporu asistenční služby

Kromě dlouhodobé podpory společnost SATPO přispívá i v rámci jednorázových finančních příspěvků u vybraných subjektů do oblasti vzdělávání, umění, kultury a sportu.  Příkladem je bikrosový klub BMX Řepy, ELAB team určený pro děti na přípravu pro triatlon, Green Tree Monkeys se zaměřením na horolezectví pro děti, projekt Bezpečnost dětí ve městě, aj.

fotogalerie

Generování PDF