0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

POZEMEK PRO VÁŠ DOMOV

Nákup nemovitosti je výjimečný moment v životě každého z nás a je důležité, aby se tato významná soukromá investice stala příjemným zážitkem.

Nezávazná ústní rezervace platí po dobu 5 pracovních dní. Rezervační poplatek ve výši Kč 200 000,- je splatný do 5 dnů od podpisu Rezervační smlouvy.

Budoucí kupní smlouva bude uzavřena do 30 dnů od podpisu Rezervační smlouvy a další splátka ve výši 20 % je splatná do 5 dnů od podpisu Budoucí kupní smlouvy.

Doplatek do 100 % kupní ceny bude uhrazen před podpisem Kupní smlouvy.

Od výběru až po převzetí pozemku do vlastního užívání máte jako náš klient k dispozici realitního specialistu, který zodpoví veškeré dotazy a pomůže i s hypotečním financováním. Veškeré právní, finanční a odborné služby jsou poskytovány v příjemném prostředí klientského centra SATPO.

VYŘÍZENÍ HYPOTÉKY

Pro klienty, kteří se rozhodnou zakoupit v naší společnosti SATPO pozemek, nabízíme sjednání hypotečního úvěru u našeho prověřeného partnera.

Hyposervis je dnes nejstarší specializovaná hypoteční poradenská společnost na českém trhu. Nejde o zprostředkovatelskou síť čítající stovky agentů, ale o úzký, vysoce profesionální tým zkušených hypotečních makléřů, z nichž všichni připravují hypotéky klientům Hyposervisu nejméně 10 až 15 let.


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF