0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

tisk a média

Vítejte v online sekci určené našim mediálním partnerům a novinářům. Naleznete zde komerční publikace, tiskové zprávy a  logo SATPO ke stažení včetně pravidel užívání. Logo SATPO je registrováno Úřadem pro ochranu duševního vlastnictví v České republice

Zjistěte, jaká ocenění získala společnost SATPO za své projekty.
Podívejte se na aktuální akce a novinky.
Naše vydání SATPO news si můžete přečíst online

Máte-li zájem o spolupráci, chcete být informováni nebo pozváni na některou z našich akcí, neváhejte kontaktovat:

Dagmar Pokorná
pokorna@satpo.cz

NAPSALI O NÁS:

Zahájení prodeje bytů Rezidence Laurová

Developerská společnost SATPO úspěšně spustila prodej bytových jednotek v projektu Rezidence Laurová, které vznikne na Praze 5.

více ZDE

SATPO zkolaudovalo své prémiové projekty na Praze 5

Developerská společnost SATPO úspěšně zkolaudovala projekty Rezidence Kobrova a Holečkova House, které stavěla na Praze 5. Jejich dokončením tak uzavřela vnitroblok, který kromě původní zástavby sestává i z Rezidence Sacre Coeur2, kde společnost sídlí.

více ZDE

Dokončení hrubé stavby Holečkova House a Rezidence Kobrova

Společnost SATPO úspěšně dokončila hrubou stavbu rezidenčních projektů Holečkova House a Rezidence Kobrova v centru Prahy.

více ZDE

Emise dluhopisů za 350 mil.

Využijte příležitost investovat do dluhopisů naší skupiny SATPO s atraktivním poměrem ročního výnosu a rizika za účelem  podpory dlouhodobého růstu realitních aktivit  pod značkou SATPO a City Home na českém realitním trhu a refinancování dluhopisů. Emise dluhopisů je logickým pokračováním několika úspěšných emisí. 

více ZDE

Základní kameny Holečkova House a Rezidence Kobrova

U příležitosti zahájení výstavby jsme 17. prosince 2020 uspořádali slavnostní položení základních kamenů rezidenčních projektů Holečkova House a Rezidence Kobrova. 

více ZDE

Emise dluhopisů za 210 mil.

Společnost City Home Invest III, s.r.o. patřící do skupiny SATPO úspěšně emitovala dne 15. 6. 2020 dluhopisy v objemu 210 mil. Kč na období 5 let se splatností v roce 2025. Prostředky z emise dluhopisů jsou použity na spolufinancování a nákup existujících činžovních domů i spoluvlastnických podílů v atraktivních pražských lokalitách.

více ZDE

Kolaudace Vitality Rezidence

Prémiový rezidenční projekt Vitality Rezidence je úspěšně zkolaudován a bytové jednotky jsou připravené k předání klientům. Dne 27. února 2020 proběhla za účasti zástupců Stavebního úřadu MČ Praha 5 a generálního dodavatele stavby, společnosti METROSTAV, a.s., úspěšně kolaudační prohlídka.

více ZDE

Zahájen prodej bytů v Rezidenci Kobrova

Rezidence Kobrova svou moderní interpretací navazuje na slávu průmyslové minulosti ve své lokalitě. Představuje dokonalou kombinací praktičnosti a elegance, chlubit se může vysokým standardem a kvalitou finálního dokončení. Nachází se v klidné pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem. 

více ZDE

Tisková konference k projektu Holečkova House

Tisková konference nového developerského projektu Holečkova House se uskutečnila 11. května 2017 od 10:30 hodin v našem nově otevřeném SATPO prodejním centru přímo v Rezidenci Sacre Coeur 2 na pražském Smíchově.

více ZDE

Emise dluhopisů za 315 mil.

Prostředky z emise dluhopisů budou použity na spolufinancování developerských projektů a na nákup a rekonstrukci existujících činžovních domů, a to především v atraktivních pražských lokalitách.

více ZDE

Holečkova House jde do prodeje

Společnost SATPO uvádí na realitní trh nový developerský projekt Holečkova House, který nabídne prémiové bydlení a komerční prostory v širším centru Prahy. 

více ZDE

Základní kámen Rezidence Vitality

U příležitosti zahájení výstavby ve spolupráci s generálním dodavatelem, společností Metrostav, a.s., jsme dne 24. listopadu 2016 uspořádali pro významné hosty, partnery a také pro osobnosti z řad odborné veřejnosti slavnostní položení základního kamene rezidenčního projektu Vitality Rezidence.

více ZDE

Kolaudace Rezidence Sacre Coeur 2

V souladu s harmonogramem stavby rezidenčního projektu Sacre Coeur 2 v úterý, dne 29. 3. 2016, proběhla úspěšně závěrečná kontrolní prohlídka stavby v rámci kolaudačního řízení na Praze 5. 

více ZDE

Setkání s budoucími obyvateli Vitality Rezidence

Díky zpětné vazbě našich klientů tento prémiový rezidenční projekt prošel úpravami, které reflektují přání a požadavky budoucích majitelů. Upravili jsme nejen nabídku poskytovaných služeb, aby byla více všestranná, ale také jsme významně snížili cenu základních služeb. 

více ZDE

Dokončen první vzorový byt v projektu Byty Preslova

Ve čtvrtek, dne 24. 9. 2015 od 15.00 do 21.00 hodin se uskutečnila v bytovém domě Preslova na pražském Smíchově slavnostní akce pro klienty a obchodní partnery u příležitosti dokončení prvního vzorového bytu.

více ZDE

Tisková konference k projektu Vitality Rezidence

Společnost SATPO uspořádala ve čtvrtek, dne 24. září 2015, tiskovou konferenci a představila zcela nový standard rezidenčního bydlení pro seniory v atraktivním centru Prahy.  

více ZDE

SATPO podporuje umění

SATPO podpořilo tvorbu významného českého malíře Dominika Mareše, jehož umělecká díla lze nazvat mostem mezi evropskou a asijskou kulturou.

více ZDE

Zakončení nejdůležitější etapy výstavby Rezidence Sacre Coeur 2

Společnost SATPO ke dni 16.4. 2015 slavnostně ukončila nejdůležitější etapu výstavby rezidenčního projektu Sacre Coeur 2. Jde o zcela unikátní a technologicky jedinečnou raritu světového charakteru ve stavebnictví, kdy došlo k tzv. „přemostění“ ocelové konstrukce nad Strahovským tunelem.

více ZDE

Základní kámen Sacre Coeur 2

U příležitosti položení ZÁKLADNÍHO KAMENE při výstavbě rezidenčního projektu Sacre Coeur ke dni 28. května 2014 proběhl slavnostní akt přímo v místě stavby.  V tento den  jsme společně s našimi hosty, partnery a také osobnostmi z řad odborné veřejnosti oslavili oficiální zahájení stavby.

více ZDE


fotogalerie

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

Generování PDF