Developerská společnost SATPO úspěšně spustila prodej bytových jednotek v projektu Rezidence Laurová, které vznikne na Praze 5.

Rezidence Laurová představuje dokonalou kombinaci praktičnosti a elegance, chlubit se může moderní architekturou s důrazem na vysokou kvalitu a detail finálního dokončení.

Rezidence Laurová se skládá z osmi nadzemích podlaží a dvou podzemních podlažích s vloženým technologickým mezipatrem. Bytové jednotky jsou rozdělené do pěti sekcí A až E, vždy se samostatným vchodem do rezidence. Díky modelací fasády mají bytové jednotky východní oslunění a lepší výhled do ulice, částečně i na Vyšehrad.

Novostavba nabízí bytové jednotky s dispozicí 1+kk až 5+kk o výměře 31 m2 až 204 m2 s balkónem, lodžií, terasou či předzahrádkou, také komerční prostory od 34 m2 do 226 m2 v atraktivní lokalitě Praha - Smíchov.

Čistá a funkční architektura projektu se opírá o historii sousedství a o blízkost míst s přírodním charakterem, s výhledy na Paví vrch a Vyšehrad.

Velkou předností této novostavby je soukromý vnitrobloku s nízkým plotem a brankou. Je určený výhradně pro budoucí rezidenty, bude osazen sadovou úpravou a zelení. Na střeše 6. NP je umístěna společná pobytová střešní zahrada SKY TOP s intenzivní zelení a s technologií objektu. Samozřejmostí je reprezentativní vstupní hala, služby recepce 24/7, zasedací místnost pro soukromá jednání, společné prostory pro kočárky, kola a koloběžky.