0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

KUPUJEME NEMOVITOSTI PRO BUDOUCÍ DEVELOPMENT

Vlastníte pozemek, podíl či celou nemovitost pro budoucí development? Máte problémy s rozvojem nemovitosti, s provozem, se spoluvlastníky a hledáte řešení?
Vyřídíme povolení, vypořádáme se s legislativou, investujeme vlastní peníze pro účely zhodnocení nemovitosti.

Neváhejte se na nás obrátit. Posoudíme základní parametry předmětné nemovitosti, předložíme indikativní nabídku pro odkup.

Investujeme do pozemků a nemovitostí pro budoucí rezidenční development, tvoříme bydlení pro další generace.

Napište nám pro posouzení nemovitosti a vypracování nabídky. Jsme diskrétní, Vaše údaje jsou u nás v bezpečí.

DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI A FÉROVÉ JEDNÁNÍ

Skupina SATPO působí na českém realitním rezidenčním trhu od roku 1994.

Investuje do oblastí: rezidenční development, pozemkový development pro výstavbu rodinných domů a rozvojový dlouhodobý development.

Vykupuje celé nemovitosti či spoluvlastnické podíly s potenciálem dalšího rozvoje v Praze, jde zejména o pozemky, polyfunkční domy jako jsou průmyslové, technické a administrativní budovy.

ODBORNĚ POSOUDÍME VAŠÍ NEMOVITOST

Náš zkušený tým zpracuje analýzu a předloží cenovou nabídku na základě vstupních informací o nemovitosti, která zohledňuje stávající stav nemovitosti a budoucí potenciál předmětné nemovitosti na realitním trhu. Mnoho informací si zajišťujeme z veřejných zdrojů, jako je např. katastr nemovitostí. Pracujeme diskrétně a profesionálně.

Samozřejmostí je analýza lokálního trhu, velikost nemovitosti, spoluvlastnického podílu a výše investice pro budoucí development.

Poradíme si s věcným břemenem, zástavou, hypotékou, exekucí, insolvencí, umíme vyřešit i zadlužení. Jsme zkušení v jednání s finančními institucemi, bankami, exekutory a úřady. Známe procesy dědického řízení a máme bohaté zkušenosti při jednání se spoluvlastníky.

JSME VAŠE VOLBA

Naší strategií je vyhledávat zajímavé investiční příležitosti pro budoucí development a investovat do rezidenční výstavby především v Praze a okolí.

Investujeme do pozemků určených k zástavbě na okraji Prahy a Středočeského kraje pro výstavbu rodinných domů pro individuální výstavbu, budujeme inženýrské sítě a komunikace na těchto pozemcích s následným prodejem pozemků klientům k individuální výstavbě.

Mezi hlavní hodnoty skupiny SATPO patří důvěra, profesionalita, serióznost a budování dlouhodobých vztahů s klienty, partnery a investory.

Více informací naleznete v odkazu Referenční projekty.

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF