0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

reference

Rezidence Kobrova - Praha 5

Rezidence Kobrova nabízela celkem 15 jednotek s dispozicí 1+kk až 5+kk. Je kompaktním doplněním bloku a vypořádává se se stoupajícím terénem i výškovými rozdíly sousedních objektů ustoupením posledních dvou pater ve směru klesání terénu. Doplněna je v 5. a 6. podlaží o lodžie a terasy. Celý objekt je navržen jako bezbariérový.

více ZDE

Holečkova House - Praha 5

Holečkova House nabizelo celkem 8 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 5+kk o velikosti od 40 do 213 m2. Celé šesté podlaží je exkluzivně věnováno prostornému penthousu s dispozicí 4+kk, v pátém podlaží se nachází apartmán s dispozicí 5+kk. Další bytové jednotky 1+kk až 3+kk jsou v druhém a třetím nadzemním podlaží.

více ZDE

Rezidence Vitality - Praha 5

Vitality Rezidence oceněná jako Best of Realty 2018 nabízí 50 bytových jednotek s výměrou od 44 do 154 m2 s dispozičním uspořádáním 1+kk, 2+kk a 3+kk s balkónem, terasou či předzahrádkou se záhonkovou úpravou, jsou umístněné tak, aby byly dostatečně osluněné, poskytovaly krásné výhledy a zároveň zachovaly a plně respektovaly soukromí každého rezidenta.

více ZDE

Rezidence Sacre Coeur - Praha 5

Rezidence Sacre Coeur vyhrála za region Praha 5 hlavní cenu architektů v prestižní soutěži Realitní projekt roku 2012. Celková kapacita objektu je 103 bytových jednotek od 1+kk až 5+kk.

více ZDE

Rezidence Sacre Coeur 2 - Praha 5

Rezidence Sacre Coeur2 se jako jediný český projekt stal finalistou v kategorii Nejlepší rezidenční nemovitost v mezinárodní realitní soutěži MIPIM AWARDS 2017, což je velmi prestižní ocenění světového významu. Rezidence s půdorysem podkovy se šesti vchody má celkem 6 nadzemních podlaží. Osm loftů je umístěných v prvních dvou patrech, dalších 72 apartmánů 1+kk až 6+kk zabírají třetí až páté patro a na střeše objektu se nachází pět penthousů.

více ZDE

Rezidence Královská Vyhlídka - Karlovy Vary

Rezidence Královská Vyhlídka získala ocenění v prestižní soutěži BEST OF REALTY 2010. Rezidenční projekt Královská Vyhlídka je tvořen dvěma budovami s 50 moderně řešenými jednotkami o rozloze od 51m2 do 148m2 a disponuje vlastní recepcí v přízemí domu. Jednotky jsou dispozičně řešeny individuálně od 1+kk až 4+kk.

více ZDE

Rezidence Jeseniova - Praha 3

Rezidence Jeseniova se skládá ze 4 bytových domů s celkovým počtem 149 bytových jednotek různých velikostí, od garsoniéry po 4+kk (44 m2 až 120 m2) s balkony, terasami či zahrádkami.

více ZDE

Rezidence Švédská - Praha 5

Rezidence Švédská vyhrála prestižní ocenění Best of Realty 2011 v kategorii Rezidenční projekty. Rezidence Švédská je tvořena třemi bytovými objekty, které jsou architektonicky sladěny do jednoho celku. Nachází se zde 7 prostorných luxusních bytových jednotek s charakterem rodinného bydlení.

více ZDE

Obytný dům Nad Vyšehradem - Praha 4

Obytný dům Pod Vyšehradem se nachází v zajímavé a urbanisticky dokončené oblasti. Nabízí 54 nadstandardních bytových jednotek na ploše více než 4.000 m2.

více ZDE

Rezidence Na Malvazinkách - Praha 5

Rezidenční projekt Na Malvazinkách připravila společnost SATPO s kompletní dokumentací pro prodej. Projekt byl připraven v rozsahu 68 bytových jednotek s výměrou od 38 m2 do 172 m2 s balkony, terasami a zahrádkami.

více ZDE

Rezidence Lumírova - Praha 2

Devítipodlažní dům byl postaven v proluce mezi stávající historickou zástavbou v Lumírově ulici. Má třináct luxusních bytů a dva mezonetové o rozměrech od 99 m2 do 128 m2.

více ZDE

Zprostředkování prodeje a pronájmu Vaší nemovitosti

Zde naleznete přehled vybraných nemovitostí, které prezentují zprostředkování prodeje či pronájmu pro majitele bytových jednotek v rezidenčních projektech skupiny SATPO. Velkou předností při využití našich služeb je, že známe nemovitosti do nejmenšího detailu a máme širokou databázi potenciálních klientů. 

více ZDE

Byty Svatoslavova - Praha 4

Ve Svatoslavově ulici vznikly dva mezonetové byty 4+kk (147 m2) a 3+kk (136 m2). V horních podlažích obou bytů jsou galerie se zimní zahradou a ložnice s terasami (11,1 m2) s výhledem do zeleně. 

více ZDE

Rekonstrukce domu Preslova - Praha 5

Komorní rezidenční projekt Byty Preslova představuje limitovanou nabídku pěti prostorných podkrovních bytů, které mají dispoziční uspořádání 3+kk a 4+kk s výměrou od 88 m2 do 109 m2.

více ZDE

Byty Na Rokytce - Praha 8

V rámci projektu se postavilo šest nových bytových jednotek a proběhla rekonstrukce cihlového bytového domu s výstavbou výtahu. V nabídce byly byty v 6. a 7. nadzemním podlaží nejrůznějších dispozic od 83 m2 do 107 m2, některé z nich s terasou.

více ZDE

Rekonstrukce domu Pod Slovany - Praha 2

Kompletní rekonstrukce secesního domu z počátku 20. století. V rámci rekonstrukce byl vybudován výtah, vyměněna střech a veškerých rozvodů. Při rekonstrukci byly důsledně zachovány všechny historické architektonické prvky. Dispoziční uspořádání bytů je od 42 m2 (1+kk) do 164 m2 (mezonety 4+kk).

více ZDE

Rezidence Pod Krocínkou- Praha 9

Rezidence v Praze 9 – Na Klíčově má 4 nadzemní a 1 podzemní podlaží.  V domě se nachází 27 bytových jednotek, ze kterých jsou překrásné výhledy na panorama Prahy a na blízkou vilovou čtvrť. Návrh dodala architektonická kancelář Křivinka (AKK) a byla realizována v roce 2003.

více ZDE

Rekonstrukce domu Londýnská - Praha 2

Kompletní rekonstrukce domu v Londýnské ulici s vestavbou výtahu. K tomu proběhla výstavba dvou půdních bytů v nejvyšším standardu s krásným výhledem na historické centrum Prahy.

více ZDE

Rekonstrukce domu Korunní - Praha 2

Secesní činžovní dům v Královských Vinohradech v blízkosti náměstí Míru a Riegrových sadů byl kompletně zrekonstruován. Byly postaveny dva nové půdní byty s vysokým standardem provedení.

více ZDE

Rekonstrukce domu Loretánská - Praha 1

Historický dům v ulici Loretánská 106/23 prošel kompletní ekonstrukcí. V objektu jsou historické sklepní prostory, restaurace a nabízí celkem sedm exkluzivních a luxusně vybavených bytů.

více ZDE

Byty Sinkulova - Praha 4

Pro výstavbu v Sinkulově ulici využil architekt možnosti zmírnění sklonu střechy v zadním traktu domu, kde vznikl dostatek prostoru pro 5 půdních bytů, z nichž některé jsou v kategorii mezonet s terasou a galerií.

více ZDE

Generování PDF