0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

reference

Rezidence Sacre Coeur 2 - Praha5

Rezidence s půdorysem podkovy a šesti vchody má celkem 6 nadzemních podlaží. Vedle 8 loftů, umístěných v prvních dvou patrech, zde je celkem 72 apartmánů zabírajících třetí až páté patro o velikosti 1+kk až 6+kk a 5 penthousů přímo na střeše objektu.

více ZDE

zprostředkování prodeje a pronájmu

Zde naleznete přehled vybraných nemovitostí, které prezentují zprostředkování prodeje či pronájmu pro majitele bytových jednotek v rezidenčních projektech skupiny SATPO.  Velkou předností při využití našich služeb je, že známe nemovitosti do nejmenšího detailu a máme širokou databázi potenciálních klientů. 

více ZDE

Rezidence Královská Vyhlídka - Karlovy Vary

Rezidenční projekt Královská Vyhlídka je tvořen dvěma budovami s 50 moderně řešenými jednotkami o rozloze od 51m2 do 148m2 a disponuje vlastní recepcí v přízemí domu. Recepce poskytuje obyvatelům rezidence komplexní služby. Každá jednotka má k dispozici garážové stání a sklepní kóji v podzemním podlaží domu. Většina jednotek má k dispozici balkon nebo terasu, umožňující příjemný odpočinek na čerstvém vzduchu s neopakovatelným výhledem. Jednotky jsou z hlediska dispozic řešeny individuálně od 1+kk až po 4+kk. Rezidence Královská Vyhlídka získala ocenění Best of Realty 2010 za veřejnost.

více ZDE

Byty PRESLOVA - Praha 5

Komorní rezidenční projekt Byty PRESLOVA představuje limitovanou nabídku 5ti prostorných podkrovních bytů, které mají dispoziční uspořádání  3+kk a 4+kk s výměrou od 88 m2 do 109 m2. Původní secesní dům, jehož jsou byty součástí, prošel celkovou renovací, byla doplněna nová výtahová kabina, zrestaurován vstupní prostor se schránkami, schodiště s historizujícím zábradlím, provedly se nové štuky a výmalby včetně dalších detailů společných prostor. Kompletní rekonstrukcí a výstavbou zcela nových bytů získal obytný dům v ulici Preslova opět svou slávu a krásu, bezpochyby představuje investiční příležitost s dlouhodobou rostoucí hodnotou.

více ZDE

Rezidence JESENIOVA - Praha 3

Rezidence Jeseniova představuje klidné a nadstandardní bydlení v centru Prahy v harmonii s přírodou podle zásad feng shui, nachází se v blízkosti parků plné zeleně.  Skládá se ze 4 bytových domů s celkovým počtem 149 bytových jednotek různých velikostí, od garsoniéry po 4+kk, od 44 m2 do 120 m2  s balkony, terasami či zahrádkami. Součástí rezidence jsou i komerční prostory z ulice a ve vnitrobloku.  Rezidenti oceňují především velmi kvalitní vybavení: dřevěné třívrstvé podlahy, keramické dlažby, obklady prestižních výrobců, dřevěná eurookna nebo bezpečnostní protipožární dveře. Nadstandardní uživatelské služby poskytuje centrální recepce. Bezpečnost zajistí kamerový systém, který monitoruje pohyb ve vnitrobloku, u vstupů do domů a vjezdů do garáží. Rezidence Jeseniova znamená bydlet v srdci města a současně i v parku.

 

 

více ZDE

Rezidence Sacre Coeur - Praha 5

Rezidence Sacre Coeur se nachází v ulici Švédská, Praha 5, představuje architektonicky unikátní bytový dům, který splňuje všechny předpoklady současné moderní architektury. Důkazem toho je získaná CENA ARCHITEKTŮ v regionu Praha 5 v prestižní soutěži Realitní projekt roku 2012.

více ZDE

REZIDENCE NA MALVAZINKÁCH - Praha 5

Rezidenční projekt Na Malvazinkách připravila společnost SATPO s kompletní dokumentací pro prodej.  Projekt byl připraven v rozsahu 68 bytových jednotek s výměrou od 38 m2 do 172 m2 s balkony, terasami a zahrádkami. Tento projekt vlastní jiná developerská společnost.

více ZDE

REZIDENCE ŠVÉDSKÁ - Praha 5

Rezidence Švédská nabízí klidné a bezpečné bydlení v bytovém komplexu postaveném ve stylu současné architektury. Tvoří ho tři nezávislé bytové objekty, které jsou architektonicky sladěny do jednoho celku. Tato Rezidence získala prestižní ocenění BEST OF REALTY 2011.

více ZDE

POD SLOVANY - Praha 2

Jedná se o kompletní rekonstrukci secesního domu z počátku minulého století. V rámci rekonstrukce byl vybudován výtah, vyměněna střecha a veškeré rozvody. Při rekonstrukci byly důsledně zachovány všechny historické architektonické prvky.

více ZDE

REZIDENCE POD KROCÍNKOU - Praha 9

Rezidence je situována v tichém a klidném místě na okraji vilové zástavby v oblasti Praha - Klíčov. Vybraná lokalita poskytuje dostatek příležitostí pro vycházky do přírody či sportovní vyžití, při současném zachování snadné dopravní dostupnosti a dobré občanské vybavenosti.

více ZDE

LUMÍROVA - Praha 2

Atraktivní lokalita bezprostředně pod Vyšehradem s výhledem do přilehlého parku s dominantou kostela Svatého Petra a Pavla je ideálním prostředím pro bydlení v klidné části velkoměsta v blízkosti rozlehlé plochy zeleně, která poskytuje dostatek prostoru pro sport a volný čas.

více ZDE

LONDÝNSKÁ - Praha 2

Kompletní rekonstrukce bytového objektu s vestavbou výtahu a novostavba dvou půdní bytů v nejvyšším standardu s krásným výhledem na historické centrum Prahy.

více ZDE

KORUNNÍ - Praha 2

Secesní činžovní dům v Královských Vinohradech v blízkosti náměstí Míru a Riegrových sadů byl kompletně zrekonstruován – vestavba výtahu, nová střecha, fasáda, interiér, vstupní dveře. Dva nové půdní byty byly dokončené na jaře roku 2006 s vysokým standardem provedení, z bytů je překrásný výhled přes dvorní trakt na pražské střechy.

více ZDE

LORETÁNSKÁ - Praha 1

Ojedinělý projekt v přímé blízkosti Pražského Hradu na Loretánském náměstí byl kompletně zrekonstruován v ulici objektu Loretánská 106/23. Skládá se z historických sklepních prostor, restaurace a nabízí celkem sedm exkluzivních a luxusně vybavených bytů.

více ZDE

SINKULOVA - Praha 4

Nové půdní byty v romantickém prostředí starobylé Vyšehradu v kompletně zrekonstruovaném činžovním domě s výtahem v Sinkulově ulici, který byl postaven v první čtvrtině tohoto století. Architekt zde využil možnosti zmírnění sklonu střechy v zadním traktu domu, a tak vznikl dostatek prostoru pro 5 bytů, některé jsou v kategorii mezonet s terasou a galerií.

více ZDE

OSTROVSKÉHO - Praha 5

Činžovní dům v ulici Ostrovského díky svému dispozičnímu řešení umožnil vestavbu pěti půdních bytů v kategorii 2+kk a 3+kk. Celkové řešení a provedení projektu splňuje očekávání evropských nároků na bydlení, které zvyšuje hlavně nádherný výhled z terasy. Tento projekt byl realizován ve spolupráci s architektonickým ateliérem BETA Studio.

více ZDE

NA ROKYTCE - Praha 8

Projekt Rokytka byl dokončen na jaře v roce 2002 v pražské části Liběň, který se skládal z šesti nově postavených bytových jednotek a rekonstrukcí cihlového bytového domu s výstavbou výtahu. V nabídce byly byty k výběru i s terasou nejrůznějších dispozic od 83,8 m2 do 107,5 m2  v 6. a 7. nadzemním podlaží.

více ZDE

SVATOSLAVOVA - Praha 4

Ve Svatoslavově ulici na Praze 4 vznikly dva mezonetové byty 4+kk  ( 147 m2 ) a  3+kk  s terasou ( 136 m2 ). Každý z bytů je nad jedním z křídel rohového domu. Oba byty vynikají hlavně svou prostorností, můžete nejen obdivovat panorama Vinohrad a Nového Města, ale i spokojeně odpočívat na terasách situovaných do vnitrobloku s parkovou úpravou.

více ZDE

NAD VYŠEHRADEM - Praha 4

Obytný dům v této zajímavé a urbanisticky dokončené oblasti nabízí 54 nadstandardních bytových jednotek, celkem přes 4 tisíce metrů čtverečních obytné plochy. K dispozici je zde  103 parkovacích míst, 1.000 m2 komerčních a přes 500 m2 obchodních ploch. Za pozornost stojí především luxusní provedení a mimořádně bohaté standardní vybavení bytů, nechybí terasy a balkóny.

více ZDE

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím