0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

byt rezidence plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

reference

REZIDENCE ŠVÉDSKÁ - Praha 5

Rezidence Švédská nabízí klidné a bezpečné bydlení v bytovém komplexu postaveném ve stylu současné architektury. Tvoří ho tři nezávislé bytové objekty, které jsou architektonicky sladěny do jednoho celku. Tato Rezidence získala prestižní ocenění BEST OF REALTY 2011.

více o projektu ZDE

POD SLOVANY - Praha 2

Jedná se o kompletní rekonstrukci secesního domu z počátku minulého století. V rámci rekonstrukce byl vybudován výtah, vyměněna střecha a veškeré rozvody. Při rekonstrukci byly důsledně zachovány všechny historické architektonické prvky.

více o projektu ZDE

REZIDENCE POD KROCÍNKOU - Praha 9

Rezidence je situována v tichém a klidném místě na okraji vilové zástavby v oblasti Praha - Klíčov. Vybraná lokalita poskytuje dostatek příležitostí pro vycházky do přírody či sportovní vyžití, při současném zachování snadné dopravní dostupnosti a dobré občanské vybavenosti.

více o projektu ZDE

LUMÍROVA - Praha 2

Atraktivní lokalita bezprostředně pod Vyšehradem s výhledem do přilehlého parku s dominantou kostela Svatého Petra a Pavla je ideálním prostředím pro bydlení v klidné části velkoměsta v blízkosti rozlehlé plochy zeleně, která poskytuje dostatek prostoru pro sport a volný čas.

více o projektu ZDE

LONDÝNSKÁ - Praha 2

Kompletní rekonstrukce bytového objektu s vestavbou výtahu a novostavba dvou půdní bytů v nejvyšším standardu s krásným výhledem na historické centrum Prahy.

více o projektu ZDE

KORUNNÍ - Praha 2

Secesní činžovní dům v Královských Vinohradech v blízkosti náměstí Míru a Riegrových sadů byl kompletně zrekonstruován – vestavba výtahu, nová střecha, fasáda, interiér, vstupní dveře. Dva nové půdní byty byly dokončené na jaře roku 2006 s vysokým standardem provedení, z bytů je překrásný výhled přes dvorní trakt na pražské střechy.

více o projektu ZDE

LORETÁNSKÁ - Praha 1

Ojedinělý projekt v přímé blízkosti Pražského Hradu na Loretánském náměstí byl kompletně zrekonstruován v ulici objektu Loretánská 106/23. Skládá se z historických sklepních prostor, restaurace a nabízí celkem sedm exkluzivních a luxusně vybavených bytů.

více o projektu ZDE

SINKULOVA - Praha 4

Nové půdní byty v romantickém prostředí starobylé Vyšehradu v kompletně zrekonstruovaném činžovním domě s výtahem v Sinkulově ulici, který byl postaven v první čtvrtině tohoto století. Architekt zde využil možnosti zmírnění sklonu střechy v zadním traktu domu, a tak vznikl dostatek prostoru pro 5 bytů, některé jsou v kategorii mezonet s terasou a galerií.

více o projektu ZDE

OSTROVSKÉHO - Praha 5

Činžovní dům v ulici Ostrovského díky svému dispozičnímu řešení umožnil vestavbu pěti půdních bytů v kategorii 2+kk a 3+kk. Celkové řešení a provedení projektu splňuje očekávání evropských nároků na bydlení, které zvyšuje hlavně nádherný výhled z terasy. Tento projekt byl realizován ve spolupráci s architektonickým ateliérem BETA Studio.

více o projektu ZDE

NA ROKYTCE - Praha 8

Projekt Rokytka byl dokončen na jaře v roce 2002 v pražské části Liběň, který se skládal z šesti nově postavených bytových jednotek a rekonstrukcí cihlového bytového domu s výstavbou výtahu. V nabídce byly byty k výběru i s terasou nejrůznějších dispozic od 83,8 m2 do 107,5 m2  v 6. a 7. nadzemním podlaží.

více o projektu ZDE

SVATOSLAVOVA - Praha 4

Ve Svatoslavově ulici na Praze 4 vznikly dva mezonetové byty 4+kk  ( 147 m2 ) a  3+kk  s terasou ( 136 m2 ). Každý z bytů je nad jedním z křídel rohového domu. Oba byty vynikají hlavně svou prostorností, můžete nejen obdivovat panorama Vinohrad a Nového Města, ale i spokojeně odpočívat na terasách situovaných do vnitrobloku s parkovou úpravou.

více o projektu ZDE

NAD VYŠEHRADEM - Praha 4

Obytný dům v této zajímavé a urbanisticky dokončené oblasti nabízí 54 nadstandardních bytových jednotek, celkem přes 4 tisíce metrů čtverečních obytné plochy. K dispozici je zde  103 parkovacích míst, 1.000 m2 komerčních a přes 500 m2 obchodních ploch. Za pozornost stojí především luxusní provedení a mimořádně bohaté standardní vybavení bytů, nechybí terasy a balkóny.

více o projektu ZDE

REZIDENCE NA MALVAZINKÁCH - PRAHA 5

Rezidenční projekt Na Malvazinkách připravila společnost SATPO s kompletní dokumentací pro prodej.  Projekt byl připraven v rozsahu 68 bytových jednotek s výměrou od 38 m2 do 172 m2 s balkony, terasami a zahrádkami. Tento projekt vlastní jiná developerská společnost.

více o projektu ZDE

REZIDENCE SACRE COEUR - Praha 5

Rezidence Sacre Coeur se nachází v ulici Švédská, Praha 5, představuje architektonicky unikátní bytový dům, který splňuje všechny předpoklady současné moderní architektury. Důkazem toho je získaná CENA ARCHITEKTŮ v regionu Praha 5 v prestižní soutěži Realitní projekt roku 2012.

více o projektu ZDE

Rezidence JESENIOVA

Rezidence Jeseniova představuje klidné a nadstandardní bydlení v centru Prahy v harmonii s přírodou podle zásad feng shui, nachází se v blízkosti parků plné zeleně.  Skládá se ze 4 bytových domů s celkovým počtem 149 bytových jednotek různých velikostí, od garsoniéry po 4+kk, od 44 m2 do 120 m2  s balkony, terasami či zahrádkami. Součástí rezidence jsou i komerční prostory z ulice a ve vnitrobloku.  Rezidenti oceňují především velmi kvalitní vybavení: dřevěné třívrstvé podlahy, keramické dlažby, obklady prestižních výrobců, dřevěná eurookna nebo bezpečnostní protipožární dveře. Nadstandardní uživatelské služby poskytuje centrální recepce. Bezpečnost zajistí kamerový systém, který monitoruje pohyb ve vnitrobloku, u vstupů do domů a vjezdů do garáží. Rezidence Jeseniova znamená bydlet v srdci města a současně i v parku.

více o projektu ZDE

Byty PRESLOVA

Komorní rezidenční projekt Byty PRESLOVA představuje limitovanou nabídku 5ti prostorných podkrovních bytů, které mají dispoziční uspořádání  3+kk a 4+kk s výměrou od 88 m2 do 109 m2. Původní secesní dům, jehož jsou byty součástí, prošel celkovou renovací, byla doplněna nová výtahová kabina, zrestaurován vstupní prostor se schránkami, schodiště s historizujícím zábradlím, provedly se nové štuky a výmalby včetně dalších detailů společných prostor. Kompletní rekonstrukcí a výstavbou zcela nových bytů získal obytný dům v ulici Preslova opět svou slávu a krásu, bezpochyby představuje investiční příležitost s dlouhodobou rostoucí hodnotou.

více o projektu ZDE

Rezidence Královská Vyhlídka

Rezidenční projekt Královská Vyhlídka je tvořen dvěma budovami s 50 moderně řešenými jednotkami o rozloze od 51m2 do 148m2 a disponuje vlastní recepcí v přízemí domu. Recepce poskytuje obyvatelům rezidence komplexní služby. Každá jednotka má k dispozici garážové stání a sklepní kóji v podzemním podlaží domu. Většina jednotek má k dispozici balkon nebo terasu, umožňující příjemný odpočinek na čerstvém vzduchu s neopakovatelným výhledem. Jednotky jsou z hlediska dispozic řešeny individuálně od 1+kk až po 4+kk. Rezidence Královská Vyhlídka získala ocenění Best of Realty 2010 za veřejnost.

více o projektu ZDE

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím