0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

AKVIZICE A INVESTICE

Společnost SATPO poskytuje celou řadu odborných realitních služeb. Více než 25 let má bohatou praxi v řešení všech fází oceňování nemovitostí, rozvoje, plánování, řízení výstavby až po úspěšný prodej a zajištění správy nemovitostí.

Jste-li majitelem ČINŽOVNÍHO domu, DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU či STAVEBNÍHO pozemku pro bytový development a zvažujete prodej nebo máte informace o zajímavých příležitostech, prosím, kontaktujte naše oddělení akvizic emailem akvizice@satpo.cz nebo na telefonním čísle 604 269 256.

V rámci hodnocení jakékoli nemovitosti pro úspěšnou akvizici zpracuje náš zkušený tým základní objektivní analýzu, která zohledňuje zhodnocení stávající situace a budoucí vývoj, potenciál pro rozvoj na realitním trhu, analýzu lokálního trhu a posouzení vhodnosti umístnění investice, vyhodnocení konkurenčních projektů
analýzu prodejních cen a stanovení optimální ceny pro daný projekt. Nabízíme partnerství při rozvoji nemovitosti či zhodnocení tržního podílu nemovitosti.

Základní předpokladem analýzy je identifikovat kritické problémy v rané fázi plánování a rozvoje projektu před nákupem.

KLUB LIVING PRO VÁŠ NOVÝ DOMOV

Členstvím v klubu LIVING získáváte prémiové výhody a benefity od našich prověřených obchodních partnerů ze světa designu, interiéru, dekorativních doplňků, moderních technologií koncových prvků včetně doplňkových služeb jako jsou pojištění domácnosti, stěhování, aj.

Splňte si své sny o ideálním bydlení a odhalte široké možnosti z nabídky našich partnerů. Členem se může stát kdokoli z majitelů jakékoli bytové či nebytové jednotky z rezidenčních projektů SATPO. V případě zájmu kontaktujte zástupce klubu LIVING.

KLIENTSKÉ ZMĚNY A INTERIÉR

Domov je nejdůležitější místo každého člověka. Trávíme zde nejvíce času, setkáváme se zde s rodinou a s přáteli, bavíme se, nudíme se, mnozí doma i pracují. Rozhodnete-li se pro spolupráci s námi, pomůžeme vám vaši představu o vysněném bydlení přetvořit do něčeho konkrétního, a to ještě dříve, než samotná realizace započne.

Využijte našich bohatých znalostí a dlouholetých zkušeností při úpravách dispozičního uspořádání, známe velmi důvěrně dispoziční řešení každého bytu a tím i jeho možnosti.

Zakládáme si na osobním přístupu a flexibilitě, vycházíme vstříc představám a požadavkům našich klientů při zpracování návrhu klientských změn. Architektonickou studii posuneme do další fáze projektu, podle které budou vaše představy realizovány a váš byt bude přizpůsoben dle vašich přání.

Orientujeme se v nejnovějších trendech návrhů interiérů, pro následné realizace využíváme prověřené smluvní partnery, které využívají nejmodernějších technologických postupů, vždy s ohledem na váš rozpočet, a především k vaší plné spokojenosti.

ZÁRUČNÍ SERVIS A REKLAMACE

V rámci uživatelského komfortu nabízíme klientům zpracování veškerých požadavků týkající se správy majetku online.

Nejprve je nutné se přihlásit prostřednictvím formuláře „Přihlášení“ na horní liště webu. V klientské zóně je zobrazena sekce REKLAMACE, kde má klient možnost vložit jakýkoli požadavek do systému, který bude automaticky a v požadované lhůtě zpracován. Pokud neznáte své přihlašovací údaje, registrujte se nebo vyplňte formulář pro zaslání nového hesla.

Prostřednictvím emailu, kterým se uživatel hlásí do klientské zóny, obdrží potvrzení o přijetí požadavku a bude průběžně informováni o průběhu vyřízení, ať už to bude termín místního šetření či akceptace/zamítnutí požadavku či informace o jeho uzavření.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte zástupce společnosti SATPO prostřednictvím e-mailu: reklamace@satpo.cz.

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF