0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

byt rezidence plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

AKVIZICE A INVESTICE

Společnost SATPO poskytuje celou řadu odborných realitních služeb. Více než 25 let má bohatou praxi v řešení všech fází oceňování nemovitostí, rozvoje, plánování, řízení výstavby až po úspěšný prodej a zajištění správy nemovitostí.

Jste-li majitelem ČINŽOVNÍHO domu, DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU či STAVEBNÍHO pozemku pro bytový development a zvažujete prodej nebo máte informace o zajímavých příležitostech, prosím, kontaktujte naše oddělení akvizic.

V rámci hodnocení jakékoli nemovitosti pro úspěšnou akvizici zpracuje náš zkušený tým základní objektivní analýzu, která zohledňuje zhodnocení stávající situace a budoucí vývoj, potenciál pro rozvoj na realitním trhu, analýzu lokálního trhu a posouzení vhodnosti umístnění investice, vyhodnocení konkurenčních projektů
analýzu prodejních cen a stanovení optimální ceny pro daný projekt. Nabízíme partnerství při rozvoji nemovitosti či zhodnocení tržního podílu nemovitosti.

Základní předpokladem analýzy je identifikovat kritické problémy v rané fázi plánování a rozvoje projektu před nákupem.

ZÁRUČNÍ SERVIS. REKLAMACE.

V tuto chvíli klientská zóna pro uplatnění reklamací prostřednictvím Moje SATPO je nefunkční. Velice se omlouváme. Prosím, veškeré Vaše reklamace spojené s bytovou jednotkou nám pište na reklamace@satpo.cz , info@satpo.cz . Vaší reklamaci zadáme do systému ručně, veškerý proces pro vyřízení proběhne včas a v řádné kvalitě. Děkujeme za pochopení.

Klub LIVING. A VÁŠ DOMOV BUDE ŽÍT.

Členstvím v klubu LIVING získáváte prémiové výhody a benefity od našich prověřených obchodních partnerů ze světa designu, interiéru, dekorativních doplňků, moderních technologií koncových prvků včetně doplňkových služeb jako jsou pojištění domácnosti, stěhování, aj.

Splňte si své sny o ideálním bydlení a odhalte široké možnosti z nabídky našich partnerů. Členem se může stát kdokoli z majitelů jakékoli bytové či nebytové jednotky z rezidenčních projektů SATPO. V případě zájmu kontaktujte zástupce klubu LIVING.

KLIENTSKÉ ZMĚNY A INTERIÉR.

Domov je nejdůležitější místo každého člověka. Trávíme zde nejvíce času, setkáváme se zde s rodinou a s přáteli, bavíme se, nudíme se, mnozí doma i pracují. Rozhodnete-li se pro spolupráci s námi, pomůžeme vám vaši představu o vysněném bydlení přetvořit do něčeho konkrétního, a to ještě dříve, než samotná realizace započne.

Využijte našich bohatých znalostí a dlouholetých zkušeností při úpravách dispozičního uspořádání, známe velmi důvěrně dispoziční řešení každého bytu a tím i jeho možnosti.

Zakládáme si na osobním přístupu a flexibilitě, vycházíme vstříc představám a požadavkům našich klientů při zpracování návrhu klientských změn. Architektonickou studii posuneme do další fáze projektu, podle které budou vaše představy realizovány a váš byt bude přizpůsoben dle vašich přání.

Orientujeme se v nejnovějších trendech návrhů interiérů, pro následné realizace využíváme prověřené smluvní partnery, které využívají nejmodernějších technologických postupů, vždy s ohledem na váš rozpočet, a především k vaší plné spokojenosti.

PRÁVNÍ, FINANČNÍ A ODBORNÉ SLUŽBY.

Společnost SATPO nabízí komplexní právní a finanční poradenství, hypoteční pojištění a různé varianty pojištění nemovitosti či domácnosti bytových jednotek od prověřených partnerů.

Mezi odborné služby patří veškeré typy znaleckých posudků a nabízí jejich zpracování soudním znalcem, který má veškeré kvalifikační předpoklad a je členem Komory soudních znalců ČR. Doporučí prověřeného partnera pro stěhování a zajistí Průkaz energetické náročnosti pro další prodej nemovitosti.

V případě Vašeho zájmu o jakékoli právní, finanční či odborné služby nás neváhejte kontaktovat. Velice rádi využijeme našich odborných zkušeností a znalostí pro splnění jakýchkoli vašich požadavků z našeho oboru.

Generování PDF

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím