" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

REALITNÍ SLUŽBY
A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ

Společnost SATPO nabízí komplexní realitní služby a zprostředkování prodeje či pronájmu. Vytvoříme prezentaci nemovitosti včetně zpracování půdorysů, navrhneme propagační kanály, připravíme veškeré právní dokumenty pro rychlé, diskrétní zajištění prodeje či pronájmu. Kvalitně připravíme nemovitosti pro prodej či pronájem, zajistíme veškeré propagační, právní, finanční a odborné služby, nabídneme správu majetku a doplňkové služby jako je stěhování, pojištění, služby architekta a prověřené partnery ze světa interiéru, aj. To vše v našich reprezentativních prostorách prodejního centra SATPO.

AKVIZICE A INVESTICE

Společnost SATPO poskytuje celou řadu odborných realitních služeb. Více než 25 let má bohatou praxi v řešení všech fází oceňování nemovitostí, rozvoje, plánování, řízení výstavby až po úspěšný prodej a zajištění správy nemovitostí.

Jste-li majitelem ČINŽOVNÍHO domu, DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU či STAVEBNÍHO pozemku pro bytový development a zvažujete prodej nebo máte informace o zajímavých příležitostech, prosím, kontaktujte naše oddělení akvizic emailem akvizice@satpo.cz nebo na telefonním čísle 604 269 256.

V rámci hodnocení jakékoli nemovitosti pro úspěšnou akvizici zpracuje náš zkušený tým základní objektivní analýzu, která zohledňuje zhodnocení stávající situace a budoucí vývoj, potenciál pro rozvoj na realitním trhu, analýzu lokálního trhu a posouzení vhodnosti umístnění investice, vyhodnocení konkurenčních projektů
analýzu prodejních cen a stanovení optimální ceny pro daný projekt. Nabízíme partnerství při rozvoji nemovitosti či zhodnocení tržního podílu nemovitosti.

Základní předpokladem analýzy je identifikovat kritické problémy v rané fázi plánování a rozvoje projektu před nákupem.

KLUB LIVING PRO VÁŠ NOVÝ DOMOV

Členstvím v klubu LIVING získáváte prémiové výhody a benefity od našich prověřených obchodních partnerů ze světa designu, interiéru, dekorativních doplňků, moderních technologií koncových prvků včetně doplňkových služeb jako jsou pojištění domácnosti, stěhování, aj.

Splňte si své sny o ideálním bydlení a odhalte široké možnosti z nabídky našich partnerů. Členem se může stát kdokoli z majitelů jakékoli bytové či nebytové jednotky z rezidenčních projektů SATPO. V případě zájmu kontaktujte zástupce klubu LIVING.

KLIENTSKÉ ZMĚNY A INTERIÉR

Domov je nejdůležitější místo každého člověka. Trávíme zde nejvíce času, setkáváme se zde s rodinou a s přáteli, bavíme se, nudíme se, mnozí doma i pracují. Rozhodnete-li se pro spolupráci s námi, pomůžeme vám vaši představu o vysněném bydlení přetvořit do něčeho konkrétního, a to ještě dříve, než samotná realizace započne.

Využijte našich bohatých znalostí a dlouholetých zkušeností při úpravách dispozičního uspořádání, známe velmi důvěrně dispoziční řešení každého bytu a tím i jeho možnosti.

Zakládáme si na osobním přístupu a flexibilitě, vycházíme vstříc představám a požadavkům našich klientů při zpracování návrhu klientských změn. Architektonickou studii posuneme do další fáze projektu, podle které budou vaše představy realizovány a váš byt bude přizpůsoben dle vašich přání.

Orientujeme se v nejnovějších trendech návrhů interiérů, pro následné realizace využíváme prověřené smluvní partnery, které využívají nejmodernějších technologických postupů, vždy s ohledem na váš rozpočet, a především k vaší plné spokojenosti.

PRÁVNÍ, FINANČNÍ
A ODBORNÉ SLUŽBY

Společnost SATPO nabízí komplexní právní a finanční poradenství, hypoteční pojištění a různé varianty pojištění nemovitosti či domácnosti bytových jednotek od prověřených partnerů.

Mezi odborné služby patří veškeré typy znaleckých posudků a nabízí jejich zpracování soudním znalcem, který má veškeré kvalifikační předpoklad a je členem Komory soudních znalců ČR. Doporučí prověřeného partnera pro stěhování a zajistí Průkaz energetické náročnosti pro další prodej nemovitosti.

V případě Vašeho zájmu o jakékoli právní, finanční či odborné služby nás neváhejte kontaktovat. Velice rádi využijeme našich odborných zkušeností a znalostí pro splnění jakýchkoli vašich požadavků z našeho oboru.

ZÁRUČNÍ SERVIS A REKLAMACE

V rámci uživatelského komfortu nabízíme klientům zpracování veškerých požadavků týkající se správy majetku online.

Nejprve je nutné se přihlásit prostřednictvím formuláře „Přihlášení“ na horní liště webu. V klientské zóně je zobrazena sekce REKLAMACE, kde má klient možnost vložit jakýkoli požadavek do systému, který bude automaticky a v požadované lhůtě zpracován. Pokud neznáte své přihlašovací údaje, registrujte se nebo vyplňte formulář pro zaslání nového hesla.

Prostřednictvím emailu, kterým se uživatel hlásí do klientské zóny, obdrží potvrzení o přijetí požadavku a bude průběžně informováni o průběhu vyřízení, ať už to bude termín místního šetření či akceptace/zamítnutí požadavku či informace o jeho uzavření.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte zástupce společnosti SATPO prostřednictvím e-mailu: reklamace@satpo.cz.

Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF