0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

novinky

Veškeré informace o novinkách naší společnosti, o výstavbě našich rezidenčních projektů a aktuální pobídky v rámci naší nabídky nemovitostí naleznete zde. Za pozornost stojí i naše vydání SATPO news, které si můžete přečíst online. Přejeme vám příjemné čtení, zajímavé poznatky a mnoho inspirace ze světa bydlení, interiéru a moderního života.

REZIDENCE LAUROVA, již brzy v PRODEJI

Moderní a nadčasové bydlení s bohatým zázemím nabídne prémiový rezidenční projekt Rezidence Laurová na přelomu března a dubna letošního roku.  Představuje dokonalou kombinaci praktičnosti a elegance s důrazem na vysokou kvalitu a detail finálního dokončení.  Novostavba nabídne bytové jednotky s dispozicí 1+kk až 5+kk a komerční prostory v atraktivní lokalitě Praha - Smíchov.

více ZDE

stavební pozemek pro rodinnou vilu v lokalitě Kavalírka

Máme skvělou zprávu pro ty, kteří touží po kombinaci luxusního bydlení a klidného prostředí: nový stavební pozemek pro výstavbu rodinné vily v lokalitě Kavalírka, v prestižní městské části Prahy 5, nabízí ideální prostředí pro splnění vašeho snu o dokonalém bydlení.

více ZDE

Vánoční nálada v SATPO

více ZDE

Stavební pozemky pro rodinné domy v prodeji

V životě každého z nás přichází okamžik, kdy musíme rozhodnout, jakým směrem se vydáme. Pro ty, kteří hledají život bez kompromisů a chtějí spojit klid přírody s pohodlím města, máme jedinečnou nabídku lukrativních stavebních pozemků v městské části Praha 4 – Šeberov, konkrétně v části Hrnčíře.

více ZDE

Projekt Holečkova House již kompletně vyprodán

Rezidenční projekt na pražském Smíchově nabídl celkem 8 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 5+kk o velikosti od 40 do 213 m2 a komerční prostor. 

více ZDE

Ocenění projektu DofE

Děkujeme DofE za pozvání u příležitosti slavnostního předávání ocenění projektu DofE – Stand By Me, který slavil první rok svého úspěšného působení v České republice.

více ZDE

Poslední byt v rezidenci pod Petřínem se slevou 1 000 000 Kč

Využijte podzimní akci na poslední byt pod Petřínem, který do konce listopadu můžete koupit levněji a navíc Vám přidáme poukaz na vybavení bytu.

více ZDE

Desátý ročník charitativního závodu BMX

Vysoká účast závodníků i široké veřejnosti na jubilejním 10. ročníku Žendarace přinesla úžasnou částku 204.052 Kč pro dětské onkologické centrum FN Motol.

více ZDE

Máme za sebou skvělý podzimní teambuilding, který prověřil naši schopnost spolupracovat

Letos jsme měli možnost prožít jedinečný teambuildingový zážitek v prostředí restaurace Cinda na Císařské louce. Kromě dobrého pití a jídla jsme mohli ukázat, jak táhneme za jeden provaz.

více ZDE

Podporujeme TeamGym při reprezentaci

Nadační fond SATPO finančně podpořil gymnastický oddíl TeamGym od TJ Bohemians pro účely výroby reprezentativních dresů. 

více ZDE

SATPO se i letos účastnilo charitativního běhu Teribear

SATPO team se již tradičně zúčastnil týdenního happeningu TERIBEAR hýbe Prahou, ve kterém bylo letos vybráno celkem 7 387 460 Kč.

více ZDE

Nadační fond SATPO podpořil mladé hudebníky

Společnost SATPO finančně podpořila Písňovou akademii a hudební festival ve Žďáru nad Sázavou v termínu 13.9. – 17.9. 2023, na kterém vystoupili pražští komorní sólisté a zahraniční umělci.

více ZDE

SATPO na konferenci JA Podnikavost ve vzdělávání 2023

Dne 30. 8. 2023 se v hlavním sídle Senátu Parlamentu ČR konala konference JA Podnikavost ve vzdělávání 2023, kterého se zúčastnil zástupce naší společnosti jako jeden z ambasadorů v rámci organizace JA Czech.

více ZDE

Podpora výuky finanční gramotnosti pro děti

Dlouhodobě podporujeme výuku finanční gramotnosti žáků na základních školách.

více ZDE

Doprodáváme poslední garážová stání a sklady v Rezidenci Vitality

Aktuálně máme v prodeji poslední garážová stání a sklady (resp. sklepy) pod pražským Petřínem na pražském Smíchově.

více ZDE

SATPO tým na Olympjiském běhu získal dvě medaile

Ve středu 21. června proběhl další ročník T-Mobile Olympijského běhu, který se koná na různých místech ve všech koutech České republiky. Sportovní nadšenci ze SATPO se jako již tradičně zúčastnili závodu, který startoval v 18:00 v pražském parku Ladronka.

více ZDE

JA Czech - výuka a exkurze studentů Parklane

V našem showroomu SATPO proběhla dne 9. 6. 2023 výuka a graduace studentů s v rámci JA Czech vzdělávacího programu finanční gramotnosti na téma PODNIKÁNÍ u příležitosti Career Days organizované soukromou mezinárodní školou Parklane International School  

více ZDE

Zahájili jsme sérii školení, ve kterých chceme rozvíjet schopnosti manažerského týmu

Abychom zapracovali na stmelení manažerského týmu a společně mluvili „stejnou řečí“, rozhodli jsme se přistoupit ke školení našich kolegů. Zároveň tuto příležitost chceme využít k revizi zažitých postupů, které často děláme intuitivně, a které díky správnému definování můžeme pojmenovat, vzájemně pochopit a zároveň rozšířit o nové přístupy.

více ZDE

SATPO podporuje vzdělávací program DofE

Organizace DofE působí ve více než 130 zemích a pomáhá inspirovat miliony mladých lidí po celém světě. 

více ZDE

Podporujeme mladé sportovce z klubu Bikrosclub Řepy

Sport jako disciplína tuží charakter, buduje zdravé návyky a v člověku probouzí toliko potřebné vlastnosti pro život jako vytrvalost, odolnost a v případě hromadného sportování i prohlubuje sociální dovednosti. Z toho důvodu podporujeme mladé sportovce z klubu Bikrosclub Řepy.

více ZDE

Poslední prémiové byty 3+kk v našich projektech jsou výrazně zlevněny

Poslední dva byty s dispozicí 3+kk pod pražským Petřínem, pár kroků od centra Anděl, nyní výrazně levněji oproti dřívější nabídkové ceně.

více ZDE

Generování PDF