0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

KLIDNÉ MÍSTO PRO ŽIVOT

Hrnčíře leží v pramenné oblasti Kunratického potoka, jejíž nejcennější částí jsou rybníky chráněné jako přírodní památka Hrnčířské louky. Za pozornost stojí gotický kostel sv. Prokopa ze 13. století, kterým byl barokně přestavěný a patří mezi nejstarší dochované stavby na území dnešní Prahy. Díky zástavbě nových rodinných domků v posledních letech tato lokalita vytváří příjemné místo pro život s bohatou občanskou vybaveností jako je základní a mateřská škola, knihovna, obchůdky, restaurace, pekárna, tenisové a dětské hřiště. Více než 200 obchodů na jednom místě nabízí centrum Westfield Chodov, které patří mezi největší nákupní centra v České republice.

V místě, kde se spojuje ulice U Školky a V Zatáčce na pražském Šeberově, stojí lukrativní stavební pozemky určené pro výstavbu rodinných domů. V okolí se nachází cyklostezky, nespočet přírodních stezek a dokonce i asfaltová stezka pro in-line brusle. Blízký sportovní areál Šeberov nabízí mnoho sportovního vyžití jako je tenis, beach volejbal, minigolf, kopaná, košíková, nohejbal či pétanque. V pěší vzdálenosti je zastávka autobusu Hrnčíře, ze které se dostanete za 7 minut na metro Opatov. Reálně se tak můžete dostat od domu do centra města veřejnou dopravou za 30 minut, autem po dálnici D1 za 20 minut.

Generování PDF