0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A PORADENSTVÍ

Domov je místem, kde se cítíme nejlépe. Zde trávíme většinu času, setkáváme se s rodinou a přáteli, bavíme se, někdy se nudíme, a v dnešní době je velmi běžné, že mnozí z nás zde pracují.

Nezávazná prohlídka je možná dle přání klienta s naším realitním specialistou, který je k dispozici po celou dobu obchodního vztahu. Představí stavební pozemek a zodpoví veškeré dotazy v souvislosti s prodejem a budoucí výstavbou.

Nákup nemovitosti představuje výjimečný okamžik v životě každého z nás, a naším cílem je zajistit, aby tato významná soukromá investice byla příjemným zážitkem. V naší společnosti poskytujeme veškeré právní, finanční a odborné služby. Rádi vám také pomůžeme s výběrem nejvýhodnější varianty hypotečního financování.

SMLUVNÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Rozhodnete-li se pro nákup stavebního pozemku, otevře se vám možnost proměnit svou představu o vysněném domově podle vašich představ a vkusu, a to dokonce ještě před samotným zahájením realizace.

Smluvní a platební podmínky zahrnují rezervační smlouvu platnou po dobu 30 dní, výše zálohy činí 200 000 Kč se splatností do 5 dnů od podpisu smlouvy. Budoucí kupní smlouva se podepisuje do 30 dnů od podpisu rezervační smlouvy a doplatek činí 20 % z ceny se splatností do 5 dnů od podpisu. Kupní smlouva se uzavírá do 30 dnů od budoucí kupní smlouvy a doplatek je splatný před podpisem kupní smlouvy.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, velice rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF