0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

OBLÍBENÁ KAVALÍRKA

Prosluněný svah rezidenční čtvrti Kavalírka patří k oblíbeným pražským lokalitám pro rodinné bydlení. Tato prémiová adresa v samém srdci Prahy uprostřed zeleně nabízí všechny benefity velkoměsta.

Stavební pozemek se nachází v jihozápadní městské části Kavalírka, přesně v lokalitě Šmukýřka, což je oblast s prestižní rezidenční zástavbou a s klidným prostředím obklopeným zelení. Okolní domy a potřebná občanská vybavenost pochází převážně z 50. let 20. století až do současnosti, bytová zástavba je tvořena kombinací samostatných rodinných domů či vil.

VŠE NA DOSAH PĚŠKY I AUTEM

V rámci občanské vybavenosti se zde nachází základní i mateřské školy, lékařské centrum Václavka, lokální restaurace a obchůdky, dětská hřiště. Nedaleké nákupní centrum OC Nový Smíchov nabízí širokou škálu obchodů a služeb včetně navazujících ulic v pěší dostupnosti, za pozornost stojí tenisové hřiště Šmukýřka a lezecká stěna Cibulka.

V místě stavebního pozemku se nachází autobusová zastávka s přímým spojením na Smíchov a na metro B, stanice Anděl. Do historického centra autem je to cca 10 minut. Golfové hřiště Motol, stejně jako letiště Václava Havla, jsou vzdálené autem jen pár minut.


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF