0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

VÍTEJTE

Rezidence Laurová svou polohou, dispozičním uspořádáním a s nabízenými službami reprezentuje moderní a aktivní životní styl. Reprezentativní zázemí a kvalitní vybavení s poskytovanými službami přináší vše, co očekáváte od exkluzivního bydlení, je zárukou trvalé hodnoty a dlouhodobé spokojenosti.

SKY TOP střešní terasa

Díky pobytové střešní terase SKY TOP s intenzivní zelení můžete navíc relaxovat venku s výhledem na Paví vrch či Vyšehrad. Vybavení kuchyňky, WC a prostor pro posezení umožní rezidentům uspořádat setkání s rodinou či s přáteli.
SKY TOP navíc rozšiřuje celkovou plochu zeleně, a to nejen díky vnitrobloku, ale i prostřednictvím střešní konstrukce. Z nadhledu Pavího vrchu či Vyšehradu se dobře integruje a ladí se střešní krajinou v dálkových pohledech.

SLUŽBY RECEPCE A MNOHEM VÍCE

Pod jednou střechou máte k dispozici služby recepce 24/7, možnost uložení zásilek a reprezentativní místnost pro pracovní či společenské schůzky, zkrátka zůstanete nezávislí do takové míry, jak je libo.

Uzavřený vnitroblok určený výhradně pro rezidenty bude osazen zelení, odpočinkové zóny poskytnou posezení a v rámci soukromého parku vznikne vyhrazený prostor se zpevněným povrchem pro sportovní aktivity.

PRÉMIOVÝ STANDARD

Výhody bydlení v Rezidenci Laurová se všemi detaily hřejivého domova daleko přesahují investici do prémiového bydlení. Příkladem jsou vyšší světlé výšky, rekuperace, příprava pro klimatizaci, přístupový čipový systém, kamerový systém, audio-video komunikační systém, přístup k vysokorychlostnímu internetu, vjezdy jsou vybaveny GSM bránou a čtečkou SPZ, celý objekt je bezbariérový.

Samozřejmostí jsou parkovací stání, vyhrazený prostor pro kočárky, kola a koloběžky a v neposlední řadě sklep ke každé jednotce.

Dle vkusu a požadavků klienta jsou možné i klientské změny a variantní nadstandard, který od samého počátku je zajištěn odborným specialistou na dispoziční uspořádání a interiér. Ve spolupráci s prověřenými partnery lze tak provést změny v rámci bytové či nebytové jednotky dle potřeb a přání klienta.

Vítejte ve svém novém domově!

Generování PDF