0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

ULICE NA LAUROVÁ A RADLICKÁ

Rezidence Laurová vzniká mezi ulicemi Radlická a Na Laurové v městském obvodu Praha 5 – Smíchov. Jedná se o jedinečnou a vyhledávanou oblast, kde se prolíná příroda, bezproblémová doprava, zázemí pro sport, nákupy i společenský život. Nabízí klidné prostředí pro relaxaci, přesto i vynikající dostupnost centra a dalších důležitých lokalit hlavního města.

VÝHODY VELKOMĚSTA

Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost autem i MHD do historického centra, na pražský okruh či na mezinárodní letiště.
Má kompletní občanskou i kulturní vybavenost, zdravotní péči, kadeřnictví, kosmetiku, masáže, místní obchody s potravinami a velmi oblíbený OC Nový Smíchov. V těsné blízkosti se nachází státní i soukromé vzdělávací instituce všech stupňů a nepřeberné možnosti volno-časových aktivit pro všechny věkové kategorie. K procházkám či výletům láká park Paví vrch, Santoška a Sady na Skalce, Prokopské údolí a Smíchovská náplavka.

Rezidence Laurová představuje moderní a nadčasové bydlení v centru Prahy se všemi výhodami velkoměsta. Pro předběžný zájem či nezávaznou prezentaci neváhejte kontaktovat náš prodejní tým.

fotogalerie

Generování PDF