0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SMLUVNÍ PODMÍNKY

Nákup nemovitosti je výjimečný moment v životě každého z nás a je důležité, aby se tato významná soukromá investice stala příjemným zážitkem. Proces koupě je následující:

• nezávazná ústní rezervace jednotky platí 5 pracovních dní
• rezervační poplatek ve výši 200.000 Kč je splatný do 5 dnů od podpisu rezervační smlouvy
• první záloha ve výši minimálně 20 % po podpisu smlouvy o budoucí smlouvě
• doplatek 100 % kupní ceny před podpisem kupní smlouvy

Po celou dobu obchodního vztahu je klientovi plně k dispozici realitní specialista, který v předstihu poskytne smluvní dokumentaci, zodpoví veškeré dotazy a představí platební podmínky. Současně nabídne zprostředkování hypotečního financování a představí doplňkové služby od prověřených partnerů ze světa interiéru.

Veškeré právní, finanční a odborné poradenství poskytuje společnost SATPO v příjemném prostředí klientského centra SATPO.

HYPOTEČNÍ FINANCOVÁNÍ

Přemýšlíte o vlastním bydlení v Rezidenci Laurová? Ve spolupráci s naším dlouhodobým partnerem, společností Hyposervis, nabízíme zprostředkování a možnost sjednání výhodného hypotečního úvěru.

Společnost Hyposervis si klade za cíl zjednodušovat, zpřístupňovat a zpříjemňovat proces získání hypotéky či jakékoliv jiné formy financování bydlení bez zbytečných starostí a komplikací.

KONTAKT | Veronika Kokštejnová, tel: +420 737 287 478 | e-mail.: veronika.kokstejnova@hyposervis.cz

SVĚT INTERIÉRU A VYBAVENÍ

V rámci klientské péče všem významným partnerům a zejména klientům, kteří si z nabídky SATPO a City Home v posledních letech zakoupili nemovitost nabízíme široký sortiment a služby od prověřených partnerů ze světa interiéru a moderního bydlení.

Od nastěhování až po vybavení kuchyňské linky, vestavěného nábytku, spotřebiče, záclony, osvětlení a mnohem více můžete oslovit námi doporučeného odborníka, který se postará o kompletní vybavení bytové či nebytové jednotky.

Kompletní přehled partnerů a rozsah cenových výhod a benefitů poskytuje realitní specialista naší společnosti.

Generování PDF