0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SLAVNOSTNÍ SETKÁNÍ

Společnost SATPO ke dni 16.4. 2015 slavnostně ukončila nejdůležitější etapu výstavby rezidenčního projektu Sacre Coeur 2. Generální dodavatel stavby, společnost Metrostav a.s.,  úspěšně zvládl zdvižení a tzv. „přemostění“ ocelové konstrukce nad Strahovským tunelem. Jedná se o zcela unikátní a technologicky jedinečnou raritu světového charakteru ve stavebnictví.V rámci slavnostního setkání uvítal vážené hosty ředitel společnosti SATPO, Ing. Tibor Mikóczi, pár slov o tomto prémiovém projektu pronesl manažer prodeje, Mgr. Luboš Králíček, a  detailní informace o samotné stavbě prezentoval přímo stavbyvedoucí společnosti Metrostav, a.s., divize 9, pan Ing. Lukáš Březina. V rámci setkání hosté měli příležitost nejen si prohlédnout stavbu, ale i vidět úžasné výhledy přímo na historické centrum Prahy.

Společnost SATPO ke dni 16.4. 2015 slavnostně ukončila nejdůležitější etapu výstavby rezidenčního projektu Sacre Coeur2  .  Generální dodavatel stavby, společnost Metrostav a.s.,  úspěšně zvládl zdvižení a tzv. „přemostění“ ocelové konstrukce nad Strahovským tunelem. Jedná se o zcela unikátní a technologicky jedinečnou raritu světového charakteru ve stavebnictví.

Konstrukčně se převážná část stavby polyfunkčního domu nachází přímo nad tělesem strahovského automobilového tunelu a je rozdělena na tři samostatné dilatační celky. Jižní a severní křídlo objektu se skládá z ocelové konstrukce, která ˈpřemosťujeˈ konstrukci tunelu a přenáší zatížení do okolí stavby. Zvoleným konstrukčním systémem se do vlastní konstrukce a nad ní umožní vestavba bytových jednotek, která nyní probíhá.

V rámci slavnostního setkání uvítal vážené hosty ředitel společnosti SATPO, Ing. Tibor Mikóczi, pár slov o tomto prémiovém projektu pronesl manažer prodeje, Mgr. Luboš Králíček, a  detailní informace o samotné stavbě prezentoval přímo stavbyvedoucí společnosti Metrostav, a.s., divize 9, pan Ing. Lukáš Březina. V rámci setkání hosté měli příležitost nejen si prohlédnout stavbu, ale i vidět úžasné výhledy přímo na historické centrum Prahy. Tisková zpráva je ke shlédnutí: http://www.satpo.cz/development/pro-tisk-a-media .

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Vážení klienti a partneři,

 

vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 chceme i my přispět ke snížení rizika nákazy. Dovolujeme si Vás informovat, že provoz našeho showroomu je od 18.3.2020 v omezeném provozu, otevřeno máme pouze v době 813 hod. Po této době jsme Vám plně k dispozici na tel. č. 730 137 621 nebo 733 121 998.

 

Mnoho z našich zaměstnanců a spolupracovníků pokračují v práci z home office, kvalitu našich služeb pro Vás toto opatření nijak neovlivní a naši kolegové jsou Vám plně k dispozici prostřednictvím emailu a mobilního telefonu.  

 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a všem přejeme především pevné zdraví!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím