" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

KOMERČNÍ PROSTOR K DISPOZICI.

Poslední volný komerční prostor 358 m2 nabízíme nyní se slevou 2 000 000 Kč při koupi nebo při nájmu šest měsíců zdarma v prémiové Rezidenci Vitality, oceněnou Best of Realty 2018. Kombinace povahy rezidence a lokality, ve které se nachází, představuje ideální investiční příležitost se zacílením na prémiový segment.

Prostor je vhodný jako showroom, pro služby z oblasti péče o zdraví a tělo, obchod, výdejna zboží, reprezentativní místo pro finanční či právní poradenství, veterinární ordinace apod.

PROSTOR, KTERÝ SE VÁM PŘIZPŮSOBÍ.

Obchodní prostor je ihned k dispozici ve stavu shell & core. V rámci finálního dokončení nabízí naše společnost odborné služby a široký výběr partnerů ze světa interiéru v rámci klubu LIVING, samozřejmostí je právní a finanční poradenství.

VITALITA A RADOST ZE ŽIVOTA.

Vitality Rezidence představuje zcela nový standard komfortního bydlení se širokou škálou poskytovaných služeb, které splní veškerá očekávání měnící se v čase dle individuálních potřeb a přání, bez ohledu na věk a budoucí zdravotní stav. Jedná se o jedinečný projekt „rezidence pro seniory“. Nachází se v klidném prostředí v jižním svahu pod Petřínem, v těsné blízkosti parku Sacre Coeur, pár kroků od Obchodního centra Nový Smíchov.

Vitality Rezidence nabízí 50 bytových jednotek s výměrou od 44 do 154 m2 s dispozičním uspořádáním 1+kk, 2+kk a 3+kk s balkónem, terasou či předzahrádkou se záhonkovou úpravou, jsou umístněné tak, aby byly dostatečně osluněné, poskytovaly krásné výhledy a zároveň zachovaly a plně respektovaly soukromí každého rezidenta.

Kromě základních služeb, mezi které patří 24/7 recepce a služby týkající se bezpečnosti a správy domu, Vitality Rezidence nabízí i široké spektrum volnočasových aktivit s bohatým programem, služby domácnosti a domácí zdravotní péči. Nad rámec základní nabídky určené všem rezidentům je možné zcela individuálně sestavit svůj vlastní rozsah osobní péče a poskytovaných služeb.

VÁŠ DOMOV. VAŠE TEMPO. VÁŠ ŽIVOT.

Projekt Vitality Rezidence v sobě snoubí mnohé výhody rezidenčního bydlení se všemi atributy hřejivého domova. Vypráví příběh, který stojí za přečtení. Můžete si vybrat, žít naplno nebo v poklidu, zkrátka tak, jak se vám líbí. Investice do kvalitního bydlení předčí Vaše očekávání.

PROSTOR. SVOBODA. SPOKOJENOST.

Vitality Rezidence nabízí bydlení nejvyššího standardu pro všechny, kteří chtějí žít kvalitní a důstojný životní styl reflektující jejich přání a potřeby. Bohaté vybavení a společenské zázemí určené výhradně pro rezidenty ubytuje váš jedinečný životní styl.

POSTUP PŘI KOUPI.

Rezervační poplatek je splatný do 5 dnů ode dne podpisu Smlouvy o rezervaci ve výši 200.000 Kč včetně DPH.

První splátka ve výši 10 % kupní ceny (mínus rezervační poplatek) včetně DPH, je splatná do 5 dnů ode dne podpisu Smlouvy o uzavření budoucí smlouvy o převodu jednotky.

Doplatek kupní ceny vybrané nemovitosti včetně DPH je splatný před podpisem Smlouvy o převodu jednotky.

fotogalerie


Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF