0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

VÍCE NEŽ JEN DOMOV.

Posláním Vitality Rezidence je vytvořit příjemné a komfortní bydlení v centru velkoměsta pro nadstandardní, dlouhý a bohatý život aktivních lidí. Bydlení, které splní veškerá očekávání měnící se v čase dle individuálních potřeb a přání.

Výhradně rezidentům je k dispozici recepce, klubový lounge s krbem, společná party zóna s kuchyní, fitness a pohybové centrum, ordinace s poradnou a venkovní relaxační zóna. V rámci rezidence mají obyvatelé možnost vychutnat si celou řadu nabízených volnočasových a společenských aktivit včetně cvičení a fitness programů. Samozřejmostí jsou domácí služby od úklidu až po péči o zahradu či domácího mazlíčka. Při návrhu Vitality Rezidence se nezapomnělo ani na místo pro restauraci a komerční prostory vhodné pro obchodní činnost či péči o zdraví a krásu. Vše je navrženo k obohacení a udržení aktivního a zdravého životního stylu.

STANDARD A KVALITA.

Vytříbený design a kvalita jsou naším závazkem a dbáme na kvalitní interiérové komponenty. Celkové finální dokončení bytů je prémiového charakteru, např. standardy koupelen jsou vybaveny světoznámými značkami jako jsou Villeroy & Boch a Porcelaingres, společnost SIKO je hlavním dodavatelem (www.siko.cz).
Velkoformátová dřevěná okna zajistí dostatečný sluneční svit a z vybraných bytů poskytují nádherné výhledy do parku Sacre Coeur. V rámci návrhu jsme mysleli i na prosklené balkony s dřevěnými rošty, terasy či předzahrádky se záhonkovou úpravou.

Standardem dispozičního řešení bytů je dělení na privátní a obytnou zónu, stejně jako dostatek úložných prostor a v případě potřeby možnost snadné úpravy na bydlení bez bariér. Ve vybraných bytech jsou ensuite koupelny. Nechybí individuálně nastavitelné celoplošné podlahové vytápění, přístup k vysokorychlostnímu internetu, kabelová televize, asistenční tlačítka a možná instalace čidla pohybu. Všechny byty v posledních podlažích jsou vybaveny klimatizační jednotkou. K dispozici je sklep ke každému bytu a parkování v podzemních garážích.

SLUŽBY A PÉČE.

Vitality Rezidence nabízí zcela nový standard bydlení reflektující veškeré potřeby a přání rezidentů. Kromě základních rezidenčních služeb, kam patří recepce, základní domácí péče a volnočasové aktivity, nabízí rezidence i širokou nabídku volitelných doplňkových služeb s cílem ulehčit v rámci běžných denních povinností a užívat si všeho, co máte rádi. Ať už jde o pomoc s přípravou soukromé akce pro přátele nebo asistenci na úřadech.

Pokud se zrovna necítíte zdravotně nejlépe, jste po úrazu, nemoci a nechcete zůstat v nemocnic déle, než je bezpodmínečně nutné, Vitality Rezidence nabízí prostřednictvím kvalifikovaných smluvních partnerů i 24/7 domácí zdravotní péči. Plně integrovaný zdravotní program klade důraz na pomoc rezidentům, integruje proaktivní i reaktivní služby, které zlepšují zdraví a psychickou kondici díky komplexní rehabilitaci, cvičení a vzdělávacím programům. Vitality Rezidence je tu pro vás a poskytne vám všechny služby, které k vašemu aktivnímu životu potřebujete.

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

fotogalerie

Generování PDF