0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

LEVÝ BŘEH VLTAVY.

Klidné a zároveň aktivní centrum městské části Prahy 5 Nový Smíchov se může chlubit nejen vysokým počtem parků a zeleně, mezi které patří park Sacre Coeur, zahrada Kinských či Petřínské sady, ale i bohatou sítí obchodů, restaurací, kaváren a oblíbených farmářských trhů. Pro volnočasové aktivity můžete vybírat z velkého množství fitness klubů, sportovišť, bazénů a dětských hřišť. O kulturu se postará pestrá nabídka známých divadel, kin a dalších kulturních zařízení. Široký výběr je i v oblasti vzdělávání a veřejných i soukromých zdravotních služeb a klinik.

Pro milovníky Bertramky, Kinského zahrady nebo parku Sacre Coeur, představuje vilová část pod Strahovem s nádhernými výhledy v centru Smíchova rychlý přesun z práce do rodinného prostředí, možnost sportovního a kulturního vyžití po celý týden. Na dosah je nejen historické centrum Prahy, ale také Vltava, jejíž břehy lákají k procházkám a skýtají spoustu aktivit, které vás jistě nadchnou a okouzlí. K rodinným výletům láká přírodní rezervace Prokopské údolí nebo Velká Chuchle, která vás překvapí rozmanitostí aktivit. Záleží jen na vás, co z velmi bohaté nabídky Prahy 5 využijete.

fotogalerie

Generování PDF