0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

REZIDENCE LAUROVÁ

Rezidence Laurová představuje dokonalou kombinaci praktičnosti a elegance, chlubit se může moderní architekturou s důrazem na vysokou kvalitu a detail finálního dokončení.

Rezidence integruje charakter místa hmotou a podlažností s ohledem na okolní prostředí a průhledy, ke kterým je konkrétní část orientována, prezentuje městský charakter a respektuje prvky původní periferie. Nachází se v lokalitě „vnitřní město“, kdy komponovaným kompaktním blokem respektuje existující uliční rastr, na které svými fasádami navazuje.

DOMOV ZAČÍNÁ ROZHODNUTÍM

Novostavba se nachází mezi ulicemi Na Laurové, Radlická, Na Neklance a bezejmenné komunikaci v Praze 5 – Smíchov. Nabízí bytové jednotky s dispozicí 1+kk až 5+kk o výměře 31 m2 až 204 m2 s balkónem, lodžií, terasou či předzahrádkou, také komerční prostory od 34 m2 do 226 m2 v atraktivní lokalitě Praha - Smíchov.

Čistá a funkční architektura projektu se opírá o historii sousedství a o blízkost míst s přírodním charakterem, s výhledy na Paví vrch a Vyšehrad.

NADČASOVÉ BYDLENÍ

Rezidence Laurová se skládá z osmi nadzemích podlaží a dvou podzemních podlažích s vloženým technologickým mezipatrem. Bytové jednotky jsou rozdělené do pěti sekcí A až E, vždy se samostatným vchodem do rezidence. Díky modelací fasády mají bytové jednotky východní oslunění a lepší výhled do ulice, částečně i na Vyšehrad.

Okolí vnitrobloku je navrženo s nízkým plotem a s brankou, vnitroblok určený výhradně pro rezidenty bude osazen sadovou úpravou a zelení. Na střeše 6. NP je umístěna společná pobytová střešní zahrada SKY TOP s intenzivní zelení a s technologií objektu. Samozřejmostí je reprezentativní vstupní hala, služby recepce 24/7, zasedací místnost pro soukromá jednání, společné prostory pro kočárky, kola a koloběžky.

harmonogram

Od architektonického návrhu, získání územního rozhodnutí a následně stavebního rozhodnutí, probíhá výběrové řízení na generálního dodavatele stavby včetně stavebního dozoru se závazným termínem kolaudace, kdy pak dochází k převzetí hotové stavby a začne příprava pro předání bytových a nebytových jednotek koncovým klientům do jejich užívání. 

Územní řízení
1. Q 2022
Stavební řízení
1. Q 2024
Stavba
2. Q 2024
Kolaudace
1. Q 2027
Předání klientům
2. Q 2027

Zobrazit dostupné jednotky


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF