0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Zvýhodněná cena zděných skladových prostor a garážových stání

Volné zděné sklepy/sklady v prodeji v Rezidenci Sacre Coeur 2 v ulici Holečkova a parkovací stání na motorku nebo menší automobil v Rezidenci Sacre Coeur v ulici Švédská. 

Aktuálně nabízíme se slevou 20 % k prodeji nebo pronájmu volné zděné skladové jednotky s výměrou od 5,9 m2 do 17,1 m2.  V sousední Rezidenci Sacre Coeur lze k prodeji či pronájmu využít parkovací stání na motorku, skútr nebo menší automobil v garáži. Obě rezidence jsou monitorovány kamerovým systémem a vztahují se na ně služby recepce 24/7. 

Rádi Vám osobně zodpovíme případné dotazy a detailně Vás seznámíme s nabízenými prostory přímo v zázemí našeho prodejního centra. 

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF