0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Zvýhodněná cena zděných skladových prostor a garážových stání

Volné zděné sklepy/sklady v prodeji v Rezidenci Sacre Coeur 2 v ulici Holečkova a parkovací stání na motorku nebo menší automobil v Rezidenci Sacre Coeur v ulici Švédská.

V Rezidenci Sacre Coeur2 v ulici Holečkova aktuálně nabízíme se slevou 20 % k prodeji nebo pronájmu volné zděné skladové jednotky s výměrou od 5,9 m2 do 17,1 m2

V sousední Rezidenci Sacre Coeur lze k prodeji či pronájmu využít parkovací stání na motorku, skútr nebo menší automobil v garáži. Obě rezidence jsou monitorovány kamerovým systémem a vztahují se na ně služby recepce 24/7

Rádi Vám osobně zodpovíme případné dotazy a detailně Vás seznámíme s nabízenými prostory přímo v zázemí našeho prodejního centra. V případě zájmu nás kontaktujte na emailu prodej@satpo.cz nebo telefonním čísle +420 702 205 205.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím