0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Vitality Rezidence zkolaudována a dokončena

Prémiový rezidenční projekt Vitality Rezidence je úspěšně zkolaudován a bytové jednotky jsou připravené k předání klientům.

Dne 27. února 2020 proběhla za účasti zástupců Stavebního úřadu MČ Praha 5 a generálního dodavatele stavby, společnosti METROSTAV, a.s., úspěšně kolaudační prohlídka. S vydaným stavebním povolením nebyly shledány žádné vady či rozpory, kolaudační rozhodnutí s ohledem na vyhlášený stav nouze v naší zemi nabylo právní moci dne 8. dubna 2020.

„Z realizace developerského projektu máme velkou radost. Chtěl bych tímto jménem společnosti SATPO poděkovat stavební společnosti METROSTAV a.s., financující bance UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., a všem ostatním, co se na realizaci aktivně podíleli, zejména klientům za projevenou důvěru a trpělivost. Nyní probíhají již poslední přípravy pro zahájení předávání bytových jednotek a těšíme se, až Vitality Rezidence přivítá nové majitele.“, uvedl projektový ředitel společnosti SATPO, Ing. Jiří Dvořák. 

Tisková zpráva je ke stažení ZDE

Aktuálně jsou všechny bytové jednotky vyprodány, ke koupi či k dlouhodobému pronájmu nabízíme prodejní prostory od 276 do 359 m2 pro podnikání z oblasti péče o zdraví a krásu.  Více informací o projektu:  www.vitality-rezidence.cz

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF