0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Stavební pozemky pro rodinné domy v prodeji

V životě každého z nás přichází okamžik, kdy musíme rozhodnout, jakým směrem se vydáme. Pro ty, kteří hledají život bez kompromisů a chtějí spojit klid přírody s pohodlím města, máme jedinečnou nabídku lukrativních stavebních pozemků v městské části Praha 4 – Šeberov, konkrétně v části Hrnčíře.

Pokud toužíte spojit život v přírodě s pohodlím města, může být investice do stavebních pozemků v pražských Hrnčířích klíčem k Vašemu vysněnému domovu v blízkosti lesů, luk a rybníků, a zároveň s dostupností do centra Prahy za pouhých 20 minut jízdy autem.

BOŽURA KE STAŽENÍ

Pozemky o velikosti od 673 do 1378 m2 mají koeficient zastavitelnosti 0,3. V ceně pozemku jsou kompletní inženýrské sítě - přípojka kanalizace, vodovodu a elektřiny, které investor vybuduje do konce roku 2025. Zároveň proběhne i výstavba nové komunikace a veřejného osvětlení. Podoba Vašeho vysněného domu je plně ve Vaší režii. Územní plán umožňuje stavbu praktických bungalovů i patrových domů se sedlovou střechou. 

PODÍVAT SE NA KOMPLETNÍ NABÍDKU POZEMKŮ

Díky nové výstavbě rodinných domů v posledních letech vytváří tato lokalita příjemné bydlení s bohatou občanskou vybaveností, včetně základní a mateřské školy, knihovny, obchodů, restaurací, pekárny a tenisových a dětských hřišť. Okolí nabízí cyklostezky, přírodní stezky a dokonce i asfaltovou dráhu pro in-line bruslení. Sportovní areál Šeberov v blízkosti pak poskytuje širokou škálu sportovních aktivit, od tenisu a beach volejbalu až po minigolf a kopanou. Centrum Westfield Chodov, s více než 200 obchody, pak představuje jeden z největších nákupních komplexů v České republice.

vizualizace

vizualizace

vizualizace

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF