0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO podporuje vzdělávání

Společnost SATPO poskytla finanční podporu Základní škole Cesta k úspěchu pro první ročník JUNIOR ACHIEVEMENT. Jedná se o nejstarší a největší vzdělávací anglický program „mladý ekonom“  na světě.  Interaktivní a velice atraktivní formou  se děti seznámili s problematikou základní finanční a ekonomické gramotnosti. Pevně věříme, že Junior Achievement přinesl dětem řadu dalších příležitostí pro aktivní poznávání a upřímnou radost z něj.

Společnost SATPO poskytla finanční podporu Základní škole Cesta k úspěchu pro první ročník JUNIOR ACHIEVEMENT. Jedná se o nejstarší a největší vzdělávací anglický program „mladý ekonom“  na světě.  Interaktivní a velice atraktivní formou se  děti seznámili s problematikou základní finanční a ekonomické gramotnosti. Inscenační a konverzační metody podnítily dětskou zvídavost a napomohly k získání vhledu do problematiky. Program byl zakončen slavnostním ceremoniálem, jehož podstatou je certifikace absolventů. Odborné vedení zajistila paní Ing. Dagmar Pokorná, MBA a Ing. Jindra Sýkorová. Pevně věříme, že Junior Achievement přinesl dětem řadu dalších příležitostí pro aktivní poznávání a upřímnou radost z něj.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF