0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

tisk a média

Vítejte v online sekci určené našim mediálním partnerům a novinářům. 

Zde naleznete komerční publikace, tiskové zprávy a prezentaci našeho loga SATPO včetně pravidel užívání. Logo SATPO je registrováno na Úřadu pro ochranu duševního vlastnictví v České republice. 

Náš tým pro vztahy s tiskem a médii poskytuje novinářům nejnovější tiskové zprávy a základní informace o různých tématech, také fotografie a videa ke stažení.  V případě zájmu o spolupráci či být přednostně informován, pozván na některou z našich akcí, neváhejte kontaktovat, Ing. Terezu Tomšů, tomsu@satpo.cz

Výběr komerčních a PR publikací: 

Zahájení výstavby Holečkova House a Rezidence Kobrova

U příležitosti zahájení výstavby jsme dne 17. prosince 2020 uspořádali slavnostní položení ZÁKLADNÍHO KAMENE rezidenčních projektů Holečkova House a Rezidence Kobrova. 

více ZDE

ÚSPĚŠNÁ EMISE DLUHOPISŮ NA REALITNÍM TRHU

Společnost City Home Invest III, s.r.o. patřící do skupiny SATPO úspěšně emitovala dne 15.6.2020 dluhopisy v objemu 210 mil. Kč na období 5 let se splatností v roce 2025. Prostředky z emise dluhopisů jsou použity na spolufinancování a nákup existujících činžovních domů i spoluvlastnických podílů v atraktivních pražských lokalitách.

více ZDE

Vitality Rezidence zkolaudována a dokončena

Prémiový rezidenční projekt Vitality Rezidence je úspěšně zkolaudován a bytové jednotky jsou připravené k předání klientům.

více ZDE

PRESTIŽNÍ CENA BEST OF REALTY 2018

Developerský projekt Vitality Rezidence získal 3. místo v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu na slavnostním vyhlašování cen dvacátého ročníku soutěže Best of Realty, které proběhlo v Praze v Kongresovém centru, dne 14. listopadu 2018, za účasti zástupců i České národní banky.

více ZDE

Rezidence Kobrova - prodej zahájen

 Rezidence Kobrova představuje dokonalou kombinací praktičnosti a elegance, chlubit se může vysokým standardem a kvalitou finálního dokončení. Nachází se v klidné pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem. Rezidence Kobrova nabízí jednotky s dispozičním uspořádáním od 1+kk až 5+kk s balkóny, terasou či předzahrádkou.  


více ZDE

Tisková konference - Holečkova House

Dne 11. května 2017 od 10:30 hodin se uskutečnila tisková konference nového developerského projektu Holečkova House v našem nově otevřeném „SATPO prodejním centru“  přímo v Rezidenci Sacre Coeur2, na adrese Holečkova 3331/35, 150 00 Praha 5. 

více ZDE

ÚSPĚŠNÁ EMISE DLUHOPISŮ PRO DALŠÍ ROZVOJ A NÁKUP NEMOVITOSTÍ

Společnost SATPO úspěšně emitovala dluhopisy v objemu 315 mil. Kč pro další rozvoj. Prostředky z emise dluhopisů budou použity na spolufinancování developerských projektů a na nákup a rekonstrukci existujících činžovních domů a to především v atraktivních pražských lokalitách.

více ZDE

HOLEČKOVA HOUSE - prodej zahájen

Společnost SATPO uvádí na realitní trh nový developerský projekt Holečkova House, který nabídne prémiové bydlení a komerční prostory v centru Prahy. Architektonický návrh vychází ze stávající městské struktury a prokazuje kvality jak v měřítku urbanistickém, tak i citlivost k místu, k jeho obyvatelům a k lokální identitě.

více ZDE

SATPO ve finále soutěže MIPIM 2017

Jediný český developerský projekt -  Rezidence Sacre Coeur2 – se stal finalistou v kategorii Nejlepší rezidenční nemovitost v mezinárodní realitní soutěži MIPIM Awards 2017.

více ZDE

ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY VITALITY REZIDENCE

U příležitosti zahájení výstavby ve spolupráci s generálním dodavatelem, společností Metrostav, a.s., jsme dne 24. listopadu 2016 uspořádali pro významné hosty, partnery a také pro osobnosti z řad odborné veřejnosti  slavnostní položení ZÁKLADNÍHO KAMENE rezidenčního projektu Vitality Rezidence.

více ZDE

Rezidence Sacre Coeur 2 - ZKOLAUDOVÁNO

Prémiový rezidenční projekt Sacre Coeur2  je úspěšně zkolaudován. V souladu s harmonogramem stavby rezidenčního projektu Sacre Coeur 2 v úterý, dne 29. 3. 2016, proběhla úspěšně závěrečná kontrolní prohlídka stavby v rámci kolaudačního řízení na Praze 5. Společnost SATPO pozvala zástupce společnosti METROSTAV k slavnostnímu přípitku s bohatým pohoštěním.  

více ZDE

Vitality Rezidence - blíže klientům

Díky zpětné vazbě našich klientů  tento prémiový rezidenční projekt prošel úpravami, které reflektují přání a požadavky našich klientů. Upravili jsme nejen nabídku poskytovaných služeb, aby byla více všestranná, ale také jsme významně snížili cenu základních služeb. Velká pozornost je věnována péči a pohodlí domova, kam patří pravidelné úklidy, praní a žehlení,  údržba bytu v případě nepřítomnosti, zajištění drobných nákupů a recepční služby v režimu 24/7.  Široká nabídka individuálních služeb zůstává stejná, ztělesňuje všechny detaily hřejivého domova, kam patří nejen péče a pohodlí, podpora a asistence, ale i domácí zdravotní péče 24/7 a volnočasové aktivity.

více ZDE

Akce pro klienty - byty PRESLOVA

Ve čtvrtek, dne 24.9.2015, od 15.00 do 21.00 hodin se uskutečnila v bytovém domě PRESLOVA na pražském Smíchově slavnostní akce pro klienty a obchodní partnery u příležitosti dokončení prvního vzorového bytu. Spojení výborné degustace francouzského vína, čokoládových lanýžů, teriny a hojné účasti vytvořilo příjemnou atmosféru. Každý z hostů navíc obdržel dárkový poukaz a časopis od společnosti Asklepion, která tuto akci podpořila. 
 

více ZDE

VITALITY Rezidence - setkání s novináři

Společnost SATPO uspořádala ve čtvrtek, dne 24. září 2015, tiskovou konferenci a představila zcela nový standard rezidenčního bydlení pro seniory v atraktivním centru Prahy.  Představení rezidenčního projektu Vitality Rezidence se ujal manažer prodeje společnosti SATPO, Mgr. Luboš Králíček, za architekturu promluvil Ing. Jan Schindler ze společnosti Schindler Seko Architects a slovo o veškerých službách a široké nabídce poskytované péče si vzal zástupce společnosti LCC domácí péče, s.r.o., pan Petr Jiříkovský.

více ZDE

SATPO podporuje umění

Společnost SATPO podpořila v září 2015 výtvarnou tvorbu významného českého malíře, Dominika Mareše, jehož umělecká díla můžeme bezpochyby nazvat mostem mezi evropskou a asijskou kulturou. Bylo nám potěšením se zúčastnit slavnostního zahájení vernisáže „Proměny aneb návrat Kondotiéra“ dne 1. září 2015 v Kafkově domě, pár kroků od pražského Staroměstského náměstí a ulice Pařížské. 

více ZDE

SLAVNOSTNÍ SETKÁNÍ

Společnost SATPO ke dni 16.4. 2015 slavnostně ukončila nejdůležitější etapu výstavby rezidenčního projektu Sacre Coeur 2. Jedná se o zcela unikátní a technologicky jedinečnou raritu světového charakteru ve stavebnictví, kdy došlo k tzv. „přemostění“ ocelové konstrukce nad Strahovským tunelem. V rámci setkání hosté měli příležitost nejen si prohlédnout stavbu, ale i vidět úžasné výhledy přímo na historické centrum Prahy.

více ZDE

SATPO rozšiřuje nabídku služeb

Společnost SATPO  aktivně nabízí celou řadu odborných realitních služeb přizpůsobené potřebám našich klientů v nové divizi SATPO consult. Více než 20 let máme odbornou praxi v řešení všech fází oceňování nemovitostí, rozvoje, plánování, řízení výstavby až po úspěšný prodej a zajištění správy nemovitostí.

více ZDE

Základní kámen Sacre Coeur 2

U příležitosti položení ZÁKLADNÍHO KAMENE při výstavbě rezidenčního projektu Sacre Coeur ke dni 28. května 2014 proběhl slavnostní akt přímo v místě stavby.  V tento den  jsme společně s našimi hosty, partnery a také osobnostmi z řad odborné veřejnosti oslavili oficiální zahájení stavby.

více ZDE

Napsali o nás 05 / 2014

Zdroj: časopis Nové bydlení

více ZDE

Napsali o nás 04 / 2014

Zdroj: European Business Journal

více ZDE

SATPO BROKER brožura

Nemovitosti doporučené developerem - základní informace o nabídce služeb SATPO BROKER

více ZDE

materiály ke stažení

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím