0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

MIPIM AWARDS 2017

Rezidence Sacre Coeur2 se jako jediný český projekt stal finalistou v kategorii Nejlepší rezidenční nemovitost v mezinárodní realitní soutěži MIPIM AWARDS 2017. Jedná se velmi prestižní ocenění světového významu. Více informaci o mezinárodní realitní soutěži MIPIM 2017 naleznete ZDE.

AKTUÁLNĚ jsou všechny byty vyprodány. V nabídce jsou komerční prostory k prodeji či dlouhodobému pronájmu, které se nachází v přízemí a jsou vhodné pro kanceláře, prodej výrobků a služeb apod.

Rezidence s půdorysem podkovy a šesti vchody má celkem 6 nadzemních podlaží. Vedle 8 loftů, umístěných v prvních dvou patrech, zde je celkem 72 apartmánů zabírajících třetí až páté patro o velikosti 1+kk až 6+kk a 5 penthousů přímo na střeše objektu. Ve dvou podzemních podlažích jsou umístěny sklepy i sklady a celkem 109 parkovacích stání s výjezdem z Kobrovy ulice. Parkovací stání ještě doplňuje 19 venkovních míst přímo před recepcí budovy Rezidence.

NĚKDO SNÍ, NĚKDO ŽIJE SVŮJ SEN.

Byty v Rezidenci Sacre Coeur2 vynikají jedinečností navržených dispozic. Tam, kde jiní tápou a nabízejí tmavé chodby plné dveří, my navrhujeme moderní místo k životu, plné světla a zajímavých řešení. Nemluvíme o penthousech a mezonetových loftech, hovoříme o standardních bytech, které svou kvalitou a koncepčními návrhy daleko převyšují ostatní nabídky rezidenčních projektů. Každý z bytů v Rezidenci Sacre Coeur2 má prostorné zádveří s místem pro šatnu nebo vestavěnou šatní skříň, nechybí ani technická místnost pro pračku a úložný regálový systém.

Všechny byty v Rezidenci Sacre Coeur2 jsou členěny do dvou zón – obývací a privátní. Každá obývací zóna má vlastní WC s umyvadlem, což jistě ocení nejen majitelé bytu, ale i hosté. Ložnice, dětský pokoj a další místnosti se nacházejí v privátní zóně bytové jednotky. Byty 3+kk a 4+kk mají ve standardním provedení 2 koupelny, jedna je vždy součástí ložnice rodičů. Večerní atmosféru pak podtrhuje možnost příjemného posezení na balkoně nebo terase.

PROSTOROVÁ SVOBODA. VÁŠEŇ A STYL.

Fenoménem, který v sobě skrývá vášeň a styl, jsou dvoupodlažní lofty. Bezesporu představují zhmotnění volnosti a prostorové svobody, kde se opravdu meze nekladou. Rozlehlý obývací pokoj se světlou výškou přes 5 metrů upoutá svou vzdušností a nádherným výhledem na pražské panorama. Ložnice jsou umístěny v klidové zóně vnitřního atria budovy. Příjemné chvíle teplých letních večerů je možné trávit na zahrádkách, které patří ke každému mezonetu.

THE PENTHOUSE.

Vily se střešní zahradou a terasami představují penthousy. Jsou nepopsaným listem, otevřeným prostorem, na kterém si klient s interiérovým architektem navrhne téměř cokoliv. Samozřejmostí je příprava pro krb, jacuzzi na terase, velkorysé úložné prostory, počet parkovacích míst dle potřeby, prioritní předvolba výtahu pro jízdu dolů. Kreativitě meze neklademe, naopak jsme připraveni kdykoli vyslechnout přání klientů. Součástí koncepce každého z pěti penthousů je velkoplošné prosklení interiéru, které nabízí majitelům panoramatické výhledy na Prahu a zároveň dodává interiéru nebývalou vzdušnost a světlost. Každá ze střešních vil má prostornou terasu v rozloze od 190 do 380 m2, která je ideálním místem na posezení nebo večeři pod širým nebem.

KVALITA. STANDARD.

Sto lidí, sto názorů, jeden standard, ale tisíc možností.

Velká pozornost byla věnována také bezpečnosti, a proto společné prostory a okolí budovy Rezidence Sacre Coeur2 hlídá kamerový systém. V přízemí u vstupu do budovy je umístěna nonstop recepce s majordomem, na kterého se rezidenti mohou obrátit s žádostí o zajištění běžných nákupů, pohlídání dětí, vyvenčení čtyřnohých miláčků apod.

POSTUP PŘI KOUPI.

Informace o výši rezervačního poplatku, jednotlivých splátkách a možnostech financování naleznete ZDE.

Uvažujete-li o financování vybrané nemovitosti prostřednictvím hypotečního úvěru, můžete pro orientační výpočet využít hypoteční kalkulátor. Pro tento projekt připravil HYPOASISTENT speciální benefity — odhad bytu zdarma, slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování. Hypoteční specialista vám ochotně poradí a připraví kalkulaci hypotečního úvěru v jakékoliv bance. Více informací na www.hypoasistent.cz.

harmonogram

Výběr dodavatele
4. Q 2013
Stavba
1. Q 2014
Kolaudace
1. Q 2016
Předání klientům
2. Q 2016

fotogalerie

Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF