Tisková konference nového developerského projektu Holečkova House se uskutečnila 11. května 2017 od 10:30 hodin v našem nově otevřeném SATPO prodejním centru přímo v Rezidenci Sacre Coeur 2 na pražském Smíchově.

Úvodního slova se ujal výkonný ředitel, Mirek Krupička, který novináře a hosty ze světa médií přivítal v novém prodejním SATPO centru, zmínil úspěšnou druhou vlnu emise nových dluhopisů a v neposlední řadě se podělil o úspěch Rezidence Sacre Coeur 2 , která se stala finalistou v kategorii Best Residential Project v mezinárodní soutěži MIPIM 2017.

Hlavním tématem setkání bylo slavnostní představení nového developerského projektu Holečkova House za účasti autorů projektu, pana Ing. arch. Jana Schindlera a pana Ing. arch. Jiřího Prokopce ze studia Schindler Seko Architects, následovala pak prezentace projektu z obchodního hlediska, které se ujala manažerka prodeje společnosti SATPO, Irena Houžvičková. Součástí programu byla i prohlídka nově otevřeného vzorového loftu v Rezidenci Sacre Coeur2, výstava obrazů významného výtvarníka Dominika Běhala a v neposlední řadě i bohaté pohoštění. Domů si hosté odnesli nejen inspiraci ze světa moderního bydlení a trendů interiérového uspořádání, ale i dárkové pozornosti od našich partnerů.