Rezidence Sacre Coeur 2 se jako jediný český projekt stal finalistou v kategorii Nejlepší rezidenční nemovitost v mezinárodní realitní soutěži MIPIM Awards 2017.

Ve dnech 14. – 17. března 2017 se ve francouzském Cannes uskutečnil mezinárodní realitní veletrh MIPIM, kam zavítalo více než 23 000 hostů z více než 90 zemí světa. Účastníci měli jedinečnou příležitost nejen se podělit o své zkušenosti, ale také získat poznatky a nápady od mezinárodních partnerů, inspirovat se tím, jaké trendy jsou ve světě developmentu a na realitním trhu, co se děje a co lze očekávat v následujících letech.

Součástí mezinárodního veletrhu je i vyhlášení nejlepších developerských projektů (Best Residential Development) v rámci soutěže MIPIM Awards, která byla založena v roce 1991 a má celosvětový význam. Do letošním ročníku se přihlásilo 214 developerských projektů ze 46 zemí světa, z Asie, Tichomoří, ze Severní a Latinské Ameriky, Afriky a samozřejmě z Evropy. Jedenáctičlenná odborná porota v čele s předsedou Johnem Forresterem (generální ředitel EMEA Cushman & Wakefield) vybrala v Paříži koncem ledna 2017 do užšího výběru pouze čtyři nejlepší projekty v každé z jedenácti soutěžních kategorií.

Podívejte se na více informací o mezinárodní realitní soutěži MIPIM AWARDS.

"Kvalita přihlášených projektů každoročně stoupá, i hladina udržitelného rozvoje a trvale udržitelného designu také roste, v letošním roce jsme viděli skutečně velký sociální aspekt odpovědnosti, protože developerské projekty mají značný dopad na místní komunity. Na každém kontinentu světa jsme viděli některé projekty, které představují skutečnou regeneraci sociální i hospodářský prostor, ve kterém byly realizovány." (John Forrester)

Rezidence Sacre Coeur 2 se ve své kategorii poměřila s developerským projektem z Německa (vítězný), Brazílie a Francie. Pokud Vás zajímá jakou měl náš projekt na soutěži konkurenci, podívejte se na nejvýše oceněné projekty roku 2017.