0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

PŘÍSLIB ŽIVOTNÍHO STYLU

Architektonický návrh Holečkova House vychází ze stávající městské struktury a nabízí byty a komerční prostory nejvyššího standardu. Výšková návaznost domu drží rytmus se stávající částí rezidenčního bloku, stejně jako architektonické zpracování je inspirováno současnými trendy, s promyšleným dispozičním uspořádáním a velkým důrazem na finální dokončení. Půdorysné řešení komerčních prostor a bytových jednotek společně tvoří harmonicky komponovaný celek a vše je navrženo tak, aby vždy působilo nadčasově a moderně.

NIKDO NENÍ JAKO TEN DRUHÝ

Holečkova House využívá všech materiálů a textur k vytvoření prostředí, které snoubí umělecké a optimistické pojetí. Sklo, beton a další vhodně zvolené materiály, stejně jako svěží provedení exteriéru ve světlých tónech a okolní zeleň, respektují přírodu a oživují organické cítění.

Velkorysé a vlídné uvítání začíná již ve vstupní části do Holečkova House. V prvním patře je zcela otevřená a ničím nerušená zóna recepce spojená s příjemným lounge prostorem. Velkoformátové prosklení tvoří reprezentativní, klidné a vznešené místo prémiového charakteru určené k socializaci či odpočinku. Zkrátka potěší každého, kdo do objektu vstoupí či odchází.

SVĚTLO A PROSTOR

Je možné ve městě, kde světlo a prostor jsou vzácné komodity, získat jejich hojnost? Touto otázkou se řídil celý rozhodovací proces při tvorbě návrhu Holečkova House a odpověď zní: elegantní a důmyslné. Svědčí o tom kaskádové terasy u dvou bytových jednotek, z nichž každá je na samostatném podlaží, velkoformátová osazená okna na každém patře komerčních podlaží, prostorné lobby, celoplošné vytápění, důraz na oslunění. Celkové dispoziční uspořádání má za cíl celkovou spokojenost obyvatel, respektuje základní prvky života: uklidňující a energizující mysl, tělo i ducha.

Modernistům s vášní pro tradiční pojetí nabízí Holečkova House kancelářské prostory a bydlení v rezidenční prémiové čtvrti vyhledávané bonitními lidmi. Nároky na vysoký standard uspokojí moderní technologie a nadčasová architektura a design.

POSTUP PŘI KOUPI

Informace o výši rezervačního poplatku, jednotlivých splátkách a možnostech financování.

harmonogram

Hlavním architektem rezidenčního projektu Holečkova House je SCHINDLERSEKOARCHITECTS. Dlouhodobá spolupráce a již realizované projekty (rezidence Sacre Coeur a Sacre Coeur 2, Vitality Rezidence) jsou garancí  kvality dispozičního uspořádání a vysokého standardu nejen vybraných materiálů, ale i finálního dokončení. 

Územní řízení
3. Q 2016
Stavební řízení
1. Q 2019
Výběr dodavatele
4. Q 2019
Stavba
4. Q 2020
Kolaudace
2. Q 2023
Předání klientům
2. Q 2023

fotogalerie

Všechny použité fotografie a vizualizace slouží pro ilustrativní účely, společnost SATPO si vyhrazuje právo změny.

Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF