" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

KLIDNÉ MÍSTO V CENTRU PRAHY

Rezidence Kobrova se skládá ze 7 nadzemních a jednoho podzemního podlaží, nabízí celkem 15 jednotek s dispozicí 1+kk až 5+kk. Reprezentativní vstup se nachází v 1. podlaží z ulice Grafická, vnitřní část ve vnitrobloku je díky svažitému terénu využita pro parkování. Ve 2. podlaží se nachází jedna bytová jednotka a šest studií, které jsou výjimečné díky prostorným terasám v klidném vnitrobloku. Typické patro se dvěma bytovými jednotkami se nachází ve 3. a 5. podlaží. Poslední dvě podlaží jsou ustupující a jsou tvořeny pro velkorysé rodinné bydlení s terasou a lodžií na samostatném podlaží. Celý objekt je navržen jako bezbariérový.

ARCHITEKTURA V SOULADU
S PŘÍRODOU

Architektonický návrh představuje ideální kombinací funkčnosti, elegance a nadčasového vzhledu, velký důraz je kladen na vysokou kvalitu finálního dokončení. Kompozice tvarového, materiálové a barevného řešení působí klidným dojmem a neutrálně. Velkoformátová okna a slunné terasy vtáhnou klidné městské bydlení do interiéru každé bytové jednotky.

Velkou předností této novostavby jsou zeleně situované ve vnitrobloku. Jedná se o střešní zahrady s kombinací prostorných teras před vstupy do jednotlivých bytových jednotek, které vytváří klidné místo určené k odpočinku.

POSTUP PŘI KOUPI

Rezervační poplatek je splatný do 5 dnů ode dne podpisu Smlouvy o rezervaci ve výši 200.000 Kč včetně DPH. První splátka ve výši 20 % kupní ceny (mínus rezervační poplatek) včetně DPH, je splatná do 5 dnů ode dne podpisu Smlouvy o uzavření budoucí smlouvy o převodu jednotky.

Doplatek kupní ceny vybrané nemovitosti včetně DPH je splatný před podpisem Smlouvy o převodu jednotky. Nebytové jednotky v tomto projektu nejsou osvobozeny od Daně z nabytí nemovitostí.

Po podpisu budoucí kupní smlouvy je možné řešit klientské změny. Kontaktujte svého prodejce a informujte se,
zda daný projekt ještě umožňuje realizaci klientské změny. Pokud ano, sjednáme Vám schůzku se specialistou
klientských změn.

Investor si vyhrazuje právo změny.

STANDARD A KVALITA

Rezidence Kobrova nabízí praktické a funkční uspořádání bytů s vysokým standardem, které jsou navržené tak, aby vyhovovaly životnímu stylu 21. století. Bytové jednotky představují řadu inovativních návrhových konceptů, každá plocha je navržena tak, aby dodávala stejnou část elegance a funkčnosti.

harmonogram

Hlavním architektem rezidenčního projektu Rezidence Kobrova je SCHINDLERSEKOARCHITECTS, www.schindlerseko.cz , která navrhovala i rezidenční projekt Sacre Coeur a Sacre Coeur 2, dále pak i Vitality Rezidenci. Dlouhodobá spolupráce a již realizované projekty jsou garancí  kvality dispozičního uspořádání a vysokého standardu nejen vybraných materiálů, ale i finálního dokončení.

Velkou předností jsou klientské změny, které od úpravy dispozičního uspořádání až po realizaci na klíč je možné zajistit prostřednictvím společnosti SATPO. Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení, klientské změny a interiér na klíč, jsou samozřejmě také nedílnou součástí naší nabídky.

Nyní probíhá finalilzace veškerých podkladů pro stavební řízení. Investorem tohoto projektu je společnost SATPO. 

Územní řízení
2. Q 2017
Stavební řízení
1. Q 2019
Výběr dodavatele
4. Q 2019
Stavba
4. Q 2020
Kolaudace
1. Q 2023
Předání klientům
2. Q 2023

fotogalerie

vizualizace

vizualizace

vizualizace

vizualizace

vizualizace

vizualizace

Všechny použité fotografie a vizualizace slouží pro ilustrativní účely, společnost SATPO si vyhrazuje právo změny.

Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF