0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

KLIDNÉ MÍSTO V CENTRU PRAHY

Rezidence Kobrova se skládá ze 7 nadzemních a jednoho podzemního podlaží, nabízí celkem 15 jednotek s dispozicí 1+kk až 5+kk. Reprezentativní vstup se nachází v 1. podlaží z ulice Grafická, vnitřní část ve vnitrobloku je díky svažitému terénu využita pro parkování. Ve 2. podlaží se nachází jedna bytová jednotka a šest studií, které jsou výjimečné díky prostorným terasám v klidném vnitrobloku. Typické patro se dvěma bytovými jednotkami se nachází ve 3. a 5. podlaží. Poslední dvě podlaží jsou ustupující a jsou tvořeny pro velkorysé rodinné bydlení s terasou a lodžií na samostatném podlaží. Celý objekt je navržen jako bezbariérový.

V jižním svahu pod Petřínem a pár kroků od centra Smíchov se nachází Rezidence Kobrova. Toto území v polovině 19. století patřilo k letním sídlům bohatých Pražanů mezi vyrovnanými řadami viničních tratí, obdělaných polí a sadů. Dnes zde pulsuje ruch velkoměsta a tato rezidenční část i přes velké změny díky stavbě Strahovského tunelu využívá svůj potenciál v centru Prahy.

ARCHITEKTURA V SOULADU
S PŘÍRODOU

Architektonický návrh představuje ideální kombinací funkčnosti, elegance a nadčasového vzhledu, velký důraz je kladen na vysokou kvalitu finálního dokončení. Kompozice tvarového, materiálové a barevného řešení působí klidným dojmem a neutrálně. Velkoformátová okna a slunné terasy vtáhnou klidné městské bydlení do interiéru každé bytové jednotky.

Velkou předností této novostavby jsou zeleně situované ve vnitrobloku. Jedná se o střešní zahrady s kombinací prostorných teras před vstupy do jednotlivých bytových jednotek, které vytváří klidné místo určené k odpočinku.

Rezidence Kobrova vychází ze stávající městské struktury. Je kompaktním doplněním bloku a vypořádává se se stoupajícím terénem i výškovými rozdíly sousedních objektů ustoupením posledních dvou pater ve směru klesání terénu. Doplněna je v 6. a 5. podlaží o lodžie a terasy.

Rezidence Kobrova nabízí praktické a funkční uspořádání bytů s vysokým standardem, které jsou navržené tak, aby vyhovovaly životnímu stylu 21. století. Bytové jednotky představují řadu inovativních návrhových konceptů, každá plocha je navržena tak, aby dodávala stejnou část elegance a funkčnosti.

POSTUP PŘI KOUPI

Informace o výši rezervačního poplatku, jednotlivých splátkách a možnostech financování.

harmonogram

Hlavním architektem rezidenčního projektu Rezidence Kobrova je SCHINDLERSEKOARCHITECTS. Dlouhodobá spolupráce a již realizované projekty (rezidence Sacre Coeur a Sacre Coeur 2, Vitality Rezidence) jsou garancí  kvality dispozičního uspořádání a vysokého standardu nejen vybraných materiálů, ale i finálního dokončení. 

Územní řízení
2. Q 2017
Stavební řízení
1. Q 2019
Výběr dodavatele
4. Q 2019
Stavba
4. Q 2020
Kolaudace
1. Q 2023
Předání klientům
2. Q 2023

fotogalerie

vizualizace

vizualizace

vizualizace

vizualizace

vizualizace

vizualizace

Všechny použité fotografie a vizualizace slouží pro ilustrativní účely, společnost SATPO si vyhrazuje právo změny.

Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF