" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

ÚŽASNÉ VÝHLEDY

V jižním svahu pod Petřínem a pár kroků od centra Smíchov se nachází Rezidence Kobrova. Toto území v polovině 19.století patřilo k letním sídlům bohatých Pražanů mezi vyrovnanými řadami viničních tratí, obdělaných polí a sadů. Dnes zde pulsuje ruch velkoměsta a tato rezidenční část i přes velké změny díky stavbě Strahovského tunelu využívá svůj potenciál v centru Prahy.

Rezidence Kobrova vychází ze stávající městské struktury. Je kompaktním doplněním bloku a vypořádává se se stoupajícím terénem i výškovými rozdíly sousedních objektů ustoupením posledních dvou pater ve směru klesání terénu. Doplněna je v 6. a 5. podlaží o lodžie a terasy.

KLIDNÉ MÍSTO V CENTRU PRAHY

Rezidence Kobrova se skládá ze 7 nadzemních a jednoho podzemního podlaží, nabízí celkem 15 jednotek s dispozicí 1+kk až 5+kk. Reprezentativní vstup se nachází v 1. podlaží z ulice Grafická, vnitřní část ve vnitrobloku je díky svažitému terénu využita pro parkování. Ve 2. podlaží se nachází jedna bytová jednotka a šest studií, které jsou výjimečné díky prostorným terasám v klidném vnitrobloku. Typické patro se dvěma bytovými jednotkami se nachází ve 3. a 5. podlaží. Poslední dvě podlaží jsou ustupující a jsou tvořeny pro velkorysé rodinné bydlení s terasou a lodžií na samostatném podlaží. Celý objekt je navržen jako bezbariérový.

ARCHITEKTURA V SOULADU
S PŘÍRODOU

Architektonický návrh představuje ideální kombinací funkčnosti, elegance a nadčasového vzhledu, velký důraz je kladen na vysokou kvalitu finálního dokončení. Kompozice tvarového, materiálové a barevného řešení působí klidným dojmem a neutrálně. Velkoformátová okna a slunné terasy vtáhnou klidné městské bydlení do interiéru každé bytové jednotky.

Velkou předností této novostavby jsou zeleně situované ve vnitrobloku. Jedná se o střešní zahrady s kombinací prostorných teras před vstupy do jednotlivých bytových jednotek, které vytváří klidné místo určené k odpočinku.

STANDARD A KVALITA

Rezidence Kobrova nabízí praktické a funkční uspořádání bytů s vysokým standardem, které jsou navržené tak, aby vyhovovaly životnímu stylu 21. století. Bytové jednotky představují řadu inovativních návrhových konceptů, každá plocha je navržena tak, aby dodávala stejnou část elegance a funkčnosti.

POSTUP PŘI KOUPI

Rezervační poplatek je splatný do 5 dnů ode dne podpisu Smlouvy o rezervaci ve výši 200.000 Kč včetně DPH. První splátka ve výši 20 % kupní ceny (mínus rezervační poplatek) včetně DPH, je splatná do 5 dnů ode dne podpisu Smlouvy o uzavření budoucí smlouvy o převodu jednotky.

Doplatek kupní ceny vybrané nemovitosti včetně DPH je splatný před podpisem Smlouvy o převodu jednotky. Nebytové jednotky v tomto projektu nejsou osvobozeny od Daně z nabytí nemovitostí.

Po podpisu budoucí kupní smlouvy je možné řešit klientské změny. Kontaktujte svého prodejce a informujte se,
zda daný projekt ještě umožňuje realizaci klientské změny. Pokud ano, sjednáme Vám schůzku se specialistou
klientských změn.

Investor si vyhrazuje právo změny.

harmonogram

Hlavním architektem rezidenčního projektu Rezidence Kobrova je SCHINDLERSEKOARCHITECTS, www.schindlerseko.cz , která navrhovala i rezidenční projekt Sacre Coeur a Sacre Coeur 2, dále pak i Vitality Rezidenci. Dlouhodobá spolupráce a již realizované projekty jsou garancí  kvality dispozičního uspořádání a vysokého standardu nejen vybraných materiálů, ale i finálního dokončení.

Velkou předností jsou klientské změny, které od úpravy dispozičního uspořádání až po realizaci na klíč je možné zajistit prostřednictvím společnosti SATPO. Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení, klientské změny a interiér na klíč, jsou samozřejmě také nedílnou součástí naší nabídky.

Nyní probíhá finalilzace veškerých podkladů pro stavební řízení. Investorem tohoto projektu je společnost SATPO. 

Územní řízení
2. Q 2017
Stavební řízení
1. Q 2019
Výběr dodavatele
4. Q 2019
Stavba
4. Q 2020
Kolaudace
2. Q 2023
Předání klientům
2. Q 2023

fotogalerie

Všechny použité fotografie a vizualizace slouží pro ilustrativní účely, společnost SATPO si vyhrazuje právo změny.

Zobrazit dostupné jednotky

Generování PDF