0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO snídaně - oslava 25. výročí

Dne 4. června 2019 od 9 hodin se uskutečnilo slavnostní setkání se zástupci medií a zástupci realitních společností u příležitosti 25. výročí založení společnosti SATPO v reprezentativních prostorách prodejního centra SATPO. Hlavního slova se ujala výkonná ředitelka, Linda Krásová, MBA, která pronesla pár slov o historii, současnosti a plánech společnosti SATPO, kam patří nejen nové developerské projekty, ale i investice do existujících činžovních domů v rámci strategického rozšíření nemovitostního portfolia celé skupiny SATPO a prodej činžovních bytů pod značkou City Home.

Dne 4. června 2019 od 9 hodin se uskutečnilo slavnostní setkání se zástupci medií a zástupci realitních společností u příležitosti 25. výročí založení společnosti SATPO v reprezentativních prostorách prodejního centra SATPO na adrese Holečkova 3331/35, 150 00 Praha 5.

Hlavního slova se ujala výkonná ředitelka, Linda Krásová, MBA, která pronesla pár slov o historii, současnosti a plánech společnosti SATPO, kam patří nejen nové developerské projekty, ale i investice do existujících činžovních domů v rámci strategického rozšíření nemovitostního portfolia celé skupiny SATPO a prodej činžovních bytů pod značkou City Home. Nechyběla zmínka o úspěšných emisích dluhopisů a v neposlední řadě i úspěch Rezidence Sacre Coeur2 , která se stala finalistou v kategorii Best Residential Development v mezinárodní soutěži MIPIM 2017.

Hlavním programem setkání byla prohlídka developerského projektu Vitality Rezidence a prémiového loftu v Rezidenci Sacre Coeur2 s výstavní galerií umění Deelive. Domů si hosté odnesli nejen inspiraci ze světa moderního bydlení a trendů interiérového uspořádání, ale i nové vydání SATPO news, tiskovou zprávu a dárkové balení výtečných cup cakes.

Níže uvádíme tiskovou zprávu ke stažení, stejně tak i malou fotodokumentaci ze slavnostní akce. V případě jakýchkoli dotazů či zájmu o jakoukoli nemovitost z naší nabídky nás neváhejte kontaktovat. Tisková zpráva je určena k libovolné distribuci pro účely tiskové či online prezentace.

 

SATPO snídaně 04 06 2019

satpo

vitality Rezidence

anniversary

SATPO snídaně

luxusní byty

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF