0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

DOMOV ZAČÍNÁ ROZHODNUTÍM

Většina z nás stojí v životě před rozhodnutím, jak bude žít. Těm, kteří se rozhodli pro život bez kompromisů, nabízíme ke koupi lukrativní stavební pozemky v městské části Praha 4 – Šeberov v jižní části Prahy - Hrnčíře. Tato lokalita sousedí s pražskou částí Libuš a Chodov. Naleznete zde místo, ve kterém budete mít prostor a klid, zároveň i bohatou občanskou vybavenost. Představte si život v blízkosti lesů, luk a rybníků, zároveň dostupnost za 20 minut jízdy autem třeba na Václavském náměstí.

Na výběr je sedm stavebních pozemků o velikosti od 673 do 1378 metrů čtverečních, koeficient zastavitelnosti je 0,3. Ke každému pozemku jsou zpracovány technické parametry s podrobnějšími informacemi. V ceně stavebních pozemků jsou inženýrské sítě kromě plynu. Samozřejmostí bude veřejné osvětlení a dokončená komunikace ze zámkové dlažby.

Výsledná podoba Vašeho vysněného domu je už na vás. Územní plán dovoluje stavět praktické bungalovy, ale i patrové domy se sedlovou střechou.

POSTUP PŘI KOUPI

Nákup nemovitosti je výjimečný moment v životě každého z nás a je důležité, aby se tato významná soukromá investice stala příjemným zážitkem.

Nezávazná ústní rezervace platí po dobu 5 pracovních dní. Rezervační poplatek ve výši Kč 200 000,- je splatný do 5 dnů od podpisu Rezervační smlouvy.

Budoucí kupní smlouva bude uzavřena do 30 dnů od podpisu Rezervační smlouvy a další splátka ve výši 20 % je splatná do 5 dnů od podpisu Budoucí kupní smlouvy.

Doplatek do 100 % kupní ceny bude uhrazen před podpisem Kupní smlouvy, která bude uzavřená po nabytí právní moci stavebního povolení na písemnou výzvu ze strany naší společnosti.

Od výběru až po převzetí pozemku do vlastního užívání máte jako náš klient k dispozici realitního specialistu, který zodpoví veškeré dotazy a pomůže i s hypotečním financováním. Veškeré právní, finanční a odborné služby jsou poskytovány v příjemném prostředí klientského centra SATPO.

harmonogram

Územní řízení
4. Q 2023
Stavební řízení
4. Q 2024
Stavba
3. Q 2025
Kolaudace
3. Q 2025

Zobrazit dostupné jednotky


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF