U příležitosti zahájení výstavby ve spolupráci s generálním dodavatelem, společností Metrostav, a.s., jsme dne 24. listopadu 2016 uspořádali pro významné hosty, partnery a také pro osobnosti z řad odborné veřejnosti slavnostní položení základního kamene rezidenčního projektu Vitality Rezidence.

V rámci slavnostního setkání uvítal hosty výkonný ředitel společnosti SATPO, Ing. Mirek Krupička, pár slov o tomto prémiovém projektu pronesl uznávaný architekt, Ing. Jan Schindler, z kanceláře SCHINDLER SEKO ARCHITECTS, a  detailní informace o samotné stavbě prezentoval přímo ředitel divize 9 spolecnosti METROSTAV, Ing. Petr Zábský. Přímo v místě stavby měli hosté příležitost nejen si prohlédnout stavbu, ale i vidět úžasné výhledy přímo na historické centrum Prahy.

Nechybělo velkorysé pohoštění, prezentace projektu Vitality Rezidence volnou diskuzí a živá hudba příjemných tónů v podání solového hudebníka Josefa Snětivého.

Cestou domů si hosté odnesli malou pozornost od  privátní kliniky Program H Plus, luxusní časopis CHOICE o architektuře a nových trendech ze světa bydlení a životního stylu, odborný časopis Asklepion spolu s hodnotným poukazem od estetické kliniky ASKLEPION, a v neposlední řadě nechyběl ani vánočně laděný dárek od studia luxusních interiérových doplňku A la Maison.  Všem partnerům akce za jejich vstřícnost a podporu děkujeme. Tisková zpráva je níže uvedená od společnosti SCHINDLER SEKO ARCHITECTS a společnosti METROSTAV, a.s.

Vitality Rezidence představuje novou generaci rezidenčního bydlení v centru Prahy pod Petřínem, které nabízí prémiové byty s výměrou od 44 do 154 m2 se zahrádkou, terasou či balkónem. Vitality Rezidence ubytuje Váš jedinečný životní styl se všemi detaily hřejivého domova. Velkou předností je široká nabídka služeb v péči o domov, zdraví a volnočasové aktivity. Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení, klientské změny a interiér na klíč, jsou samozřejmě také nedílnou součástí naší nabídky.