Díky zpětné vazbě našich klientů tento prémiový rezidenční projekt prošel úpravami, které reflektují přání a požadavky budoucích majitelů. Upravili jsme nejen nabídku poskytovaných služeb, aby byla více všestranná, ale také jsme významně snížili cenu základních služeb. 

Vitality Rezidence představuje nejnovější generaci rezidenčního bydlení s vysokým standardem poskytovaných služeb, je synonymem příjemného komfortního bydlení s promyšleným bezbariérovým dispozičním uspořádáním a profesionálně zařízeným interiérem společných prostor. Nachází se v atraktivní pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem, pár kroků od Malé Strany a obchodního centra Nový Smíchov. V současné době probíhá výběrové řízení na generálního dodavatele stavby a v polovině letošního roku plánujeme zahájení výstavby. 

Velká pozornost je věnována péči a pohodlí domova, kam patří pravidelné úklidy, praní a žehlení,  údržba bytu v případě nepřítomnosti, zajištění drobných nákupů a recepční služby v režimu 24/7.  Široká nabídka individuálních služeb zůstává stejná, ztělesňuje všechny detaily hřejivého domova, kam patří nejen péče a pohodlí, podpora a asistence, ale i domácí zdravotní péče 24/7 a volnočasové aktivity.

Proškolený personál spolu s recepcí, vybavený světovým jazykem, se postará o pohodlí rezidentů, dohlédne na organizaci odebíraných služeb a dalších provozních záležitostí. Bohaté vybavení a společenské zázemí, kam patří klubový lounge s krbem, párty zóna s jídelnou, fitness centrum, společenský sál, komerční prostory a venkovní relaxační zóna, umožní plnohodnotný a aktivní život každého jednotlivce bez ohledu na věk a budoucí zdravotní stav, vytvoří příležitosti k přátelství a přinese radosti ze společenských aktivit.