Rezidence Kobrova představuje dokonalou kombinací praktičnosti a elegance, chlubit se může vysokým standardem a kvalitou finálního dokončení. Nachází se v klidné pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem. Rezidence Kobrova nabízí jednotky s dispozičním uspořádáním od 1+kk až 5+kk s balkóny, terasou či předzahrádkou.  


Rezidence Kobrova představuje dokonalou kombinací praktičnosti a elegance, chlubit se může vysokým standardem a kvalitou finálního dokončení, čistým provedením s důrazem na detail.

Nachází se v klidné rezidenční čtvrti pod Petřínem, pár kroků od rušného centra Prahy. Přes den se v ulicích kromě aut prohání cyklisti, na chodníku potkáte běžce či maminky s dětmi, které míří do parku Sacre Coeur či objevovat kulturní a kulinářskou renesanci v centru Smíchova.

Rezidence Kobrova nabízí bytové jednotky s dispozičním uspořádáním od 1+kk až 5+kk s balkóny, terasou či předzahrádkou, jsou navržené tak, aby vyhovovaly životnímu stylu 21. století. Za pozornost stojí 2 prostorné bytové jednotky na samostatném podlaží nejvyšších pater s krásnými výhledy na panorama Prahy.

Velkou předností této novostavby je zeleň. Střešní zahrady a dřevěné terasy jsou situované ve vnitrobloku před vstupy do jednotlivých bytových jednotek. Samozřejmostí je dostatečný počet parkovacích stání, bezpečnostní a kamerový systém, reprezentativní vstup a služby recepce.

Rezidence Kobrova svou moderní interpretací navazuje na slávu průmyslové minulosti ve své lokalitě.