0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

MĚSTO K VAŠIM SLUŽBÁM.

Holečkova House jako polyfunkční dům navazuje na Rezidenci Sacre Coeur 2 a nachází se v jižním svahu pod pražským Petřínem v těsné blízkosti parku Sacre Coeur, mezi ulicemi Holečkova a Kmochova. Jeho pohledová osa směřuje k novorománskému klášteru Sv. Gabriela z roku 1891. Klidný vnitroblok se zelení pak nabízí úchvatný výhled na historické centrum Prahy.

Každý, kdo přejde z rušného centra Nového Smíchova přes klidný park Sacre Coeur, získá pocit, že žije v malém městě. Je to jedno z mnoha kouzel této lokality. Najdou se zde umělci i bohémové, stejně jako obchodně úspěšní lidé, módní butiky, umělecké galerie a pop up obchody, bary, aj., zkrátka zde umí vše žít bok po boku. Skvělý mix maloobchodů a restaurací slouží zdejší komunitě, představuje pohodlí a prestiž.

fotogalerie

Generování PDF