Holečkova House nabizelo celkem 8 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 5+kk o velikosti od 40 do 213 m2. Celé šesté podlaží je exkluzivně věnováno prostornému penthousu s dispozicí 4+kk, v pátém podlaží se nachází apartmán s dispozicí 5+kk. Další bytové jednotky 1+kk až 3+kk jsou v druhém a třetím nadzemním podlaží.

Holečkova House jako polyfunkční dům navazuje na Rezidenci Sacre Coeur 2 a nachází se v jižním svahu pod pražským Petřínem v těsné blízkosti parku Sacre Coeur, mezi ulicemi Holečkova a Kmochova. Jeho pohledová osa směřuje k novorománskému klášteru Sv. Gabriela z roku 1891. 

Architektonický návrh Holečkova House vychází ze stávající městské struktury a nabízí byty a komerční prostory nejvyššího standardu. Výšková návaznost domu drží rytmus se stávající částí rezidenčního bloku, stejně jako architektonické zpracování je inspirováno současnými trendy, s promyšleným dispozičním uspořádáním a velkým důrazem na finální dokončení. Půdorysné řešení komerčních prostor a bytových jednotek společně tvoří harmonicky komponovaný celek a vše je navrženo tak, aby vždy působilo nadčasově a moderně.

Holečkova House využívá všech materiálů a textur k vytvoření prostředí, které snoubí umělecké a optimistické pojetí. Sklo, beton a další vhodně zvolené materiály, stejně jako svěží provedení exteriéru ve světlých tónech a okolní zeleň, respektují přírodu a oživují organické cítění.

Velkorysé a vlídné uvítání začíná již ve vstupní části do Holečkova House. V prvním patře je zcela otevřená a ničím nerušená zóna recepce spojená s příjemným lounge prostorem. Velkoformátové prosklení tvoří reprezentativní, klidné a vznešené místo prémiového charakteru určené k socializaci či odpočinku. Zkrátka potěší každého, kdo do objektu vstoupí či odchází.