0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Vitality Rezidence vítá nové majitele

Bytové jednotky ve Vitality Rezidenci jsou ze 70 % předány jejich novým majitelům.

Od konce června probíhá předávání bytových jednotek úspěšně dokončené Rezidence Vitality jejich novým majitelům.

"Z realizace developerského projektu Vitality Rezidence máme velkou radost. Chtěl bych tímto jménem společnosti SATPO poděkovat stavební firmě METROSTAV a.s., financující bance UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s., a všem ostatním, co se na realizaci aktivně podíleli, zejména klientům za projevenou důvěru a trpělivost. Těšíme se, až se ve Vitality Rezidence zabydlí," uvedl projektový ředitel společnosti SATPO Ing. Jiří Dvořák.

Každý klient od nás při převzetí obdrží šanon se všemi dokumenty, které potřebuje k novému bydlení a dárkové balení kvalitních potravin od Dárek z farmy, protože kvalitní bydlení je jako kvalitní jídlo, nikdy nevyjde z módy. Za krásně obrandovaný šanon vyrobený na míru děkujeme Ottova tiskárna.

V nabídce aktuálně zůstávají dvě poslední volné byty a komerční jednotky určené k prodeji nebo pronájmu, více podrobností najdete zde.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím