0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Vitality Rezidence vítá nové majitele

Bytové jednotky ve Vitality Rezidenci jsou ze 70 % předány jejich novým majitelům.

Od konce června probíhá předávání bytových jednotek úspěšně dokončené Rezidence Vitality jejich novým majitelům.

"Z realizace developerského projektu Vitality Rezidence máme velkou radost. Chtěl bych tímto jménem společnosti SATPO poděkovat stavební firmě METROSTAV a.s., financující bance UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s., a všem ostatním, co se na realizaci aktivně podíleli, zejména klientům za projevenou důvěru a trpělivost. Těšíme se, až se ve Vitality Rezidence zabydlí," uvedl projektový ředitel společnosti SATPO Ing. Jiří Dvořák.

Každý klient od nás při převzetí obdrží šanon se všemi dokumenty, které potřebuje k novému bydlení a dárkové balení kvalitních potravin od Dárek z farmy, protože kvalitní bydlení je jako kvalitní jídlo, nikdy nevyjde z módy. Za krásně obrandovaný šanon vyrobený na míru děkujeme Ottova tiskárna.

V nabídce aktuálně zůstávají dvě poslední volné byty a komerční jednotky určené k prodeji nebo pronájmu, více podrobností najdete zde.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF