0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Stavební pozemek na výstavbu bytového domu v prodeji

Prodej pozemku pro investiční příležitost na výstavbu bytového domu na adrese ulice Družnosti, Praha 4 - Nusle.

Společnost SATPO nabízí k prodeji stavební pozemek, parcelní číslo 2556/2, o  výměře 596 m2 v katastrálním území Nusle pro výstavbu bytového domu v rezidenční části Praha 4 - Nusle. Pozemek je nabízen s architektonickou studií na bytový dům, který má dvě podzemní podlaží a 6 nadzemních podlaží. V suterénu domu je plánováno 19 parkovacích stání. Celková plánovaná hrubá podlahová plocha bytového domu je 1 851 m2

Studie byla kladně projednána s Odborem územního rozvoje a Odborem památkové péče. Pozemek je přístupný z veřejné komunikace a má dostupné veškeré inženýrské sítě. Pozemek se nachází v polyfunkčním území s funkčním využitím OB – čistě obytné. Jedná s o stabilizované území sloužící pro bydlení.

Předmětem prodeje je účelově založená společnost (SPV) vlastnící pozemek, jejímž 100%  společníkem je prodávající. 

Detailní prezentace je ZDE

Cena na vyžádání. 


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF