0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Realitní projekt roku 2021 - Rezidence Kobrova

Prémiový rezidenční projekt Rezidence Kobrova obdržel ocenění v rámci významné developerské soutěže Realitní projekt roku.

Dne 25.1.2022 byly slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže „Realitní projekt roku 2021“ v jednotlivých kategoriích. Společnost SATPO získala za přihlášený developerský projekt Rezidence Kobrova CENU ARCHITEKTŮ v regionu Praha 5.

Tento výjimečný rezidenční projekt vyniká koncepčním řešením u bytových jednotek v přízemí, které mají krásné terasy se zahrádkou do klidného vnitrobloku. V horním 4. a 5. patře jsou umístněné samostatné bytové jednotky s velkými terasami a úžasnými výhledy na centrum a do vnitrobloku. Dispoziční uspořádání splňuje nejvyšší standard, samozřejmostí jsou velkoformátová okna, ensuite koupelny, vstupní šatny, technická místnost a kvalitní materiály finálního dokončení. 

Slovem jednoho z autorů projektu Rezidence Kobrova, Jana Schindlera, ze Schindler Seko Architects: „Rezidence Kobrova je poslední úderný kámen, který v této lokalitě připravujeme a který uzavírá celkovou figuru této lokality.“

Rezidence Kobrova se skládá ze sedmi nadzemních a jednoho podzemního podlaží. K výběru se nabízí studia 1+kk a bytové jednotky s dispozičním uspořádáním 2+kk až 5+kk s vysokým standardem a finálním dokončením. Rezidence je situována v jižním svahu pod Petřínem, v klidné rezidenční zástavbě u parku Sacre Coeur, benediktýnského kláštera sv. Gabriel a Zahrady Kinských. V těsném sousedství se nachází historická část Prahy 1, kam patří Újezd, Malá Strana či Pražský hrad.

Podívejte se na projekt a aktuální volné jednotky.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF