0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

REALITNÍ PROJEKT ROKU 2019

V rámci Realitního kongresu 2019 byly dne 25. 11. 2019 vyhlášeny výsledky soutěže „Realitní projekt roku 2019“ v jednotlivých kategoriích. Společnost SATPO získala CENU ARCHITEKTŮ pro developerský projekt HOLEČKOVA HOUSE v regionu Praha 5.

Odbornou porotou oceněný rezidenční projekt Holečkova House je svým návrhem citlivě začleněný do stávající městské struktury rezidenční čtvrti Hřebenky. Nabízí prémiové bydlení v centru Prahy a zároveň v těsné blízkosti několika parků s výhledy na historické i moderní okolí objektu.

Komorní rezidence Holečkova House má šest nadzemních podlaží, nabízí bytové jednotky 1+kk až 3+kk a dva výjimečné apartmány 4+kk a 5+kk s dvěma terasami, kdy každý z nich je na samostatném podlaží a nabízí tak vysokou úroveň soukromí a exkluzivitu. V rezidenci se také nachází dvě obchodní jednotky. Samozřejmostí je vysoká kvalita provedení, nadčasové materiály, garážová stání a služby recepce.

Aktuální volné bytové jednotky a více detailů o projektu najdete zde.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF