0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

POZVÁNKA - byty PRESLOVA

Zveme Vás na prohlídku kompletně dokončeného bytu v projektu Byty PRESLOVA spojenou s degustací francouzského vína a čokoládových lanýžů. Ve čtvrtek, dne 24.9. od 15.00 do 21.00 hodin, jste vítání v ulici Preslova na pražském Smíchově.

Zveme Vás na prohlídku kompletně dokončeného bytu v rezidenčním projektu Byty PRESLOVA spojenou s bohatou degustací francouzského vína, lahodné teriny a čokoládových lanýžů, která se koná ve čtvrtek, dne 24.9. od 15.00 do 21.00 hodin v ulici Preslova 552/2 na pražském Smíchově.

Byty Preslova nabízejí  limitovanou nabídku 5ti vzdušných a prostorných  bytů v atraktivním centru hlavního města Prahy, v bezprostřední blízkosti obchodního a nákupního centra Anděl, Nový Smíchov. Možnost individuálního výběru všech koncových prvků nabízíme dle vlastního přání.

Těšit se můžete na neformální setkání s našimi prodejci, kteří Vás seznámí s naší aktuální nabídkou rezidenčního bydlení.  O přátelskou atmosféru se postará náš dlouholetý obchodní partner Dobrá vína, s.r.o., který je přímým dovozcem francouzského vína a širokého sortimentu nejen francouzských, ale i italských delikates. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF