0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Nové vydání SATPO NEWS

První letošní vydání SATPO NEWS 1/2018 je na světě a my jsme ho slavnostně pokřtili spolu s našimi kolegy. 

První letošní vydání SATPO NEWS 1/2018 je na světě a my jsme ho slavnostně pokřtili spolu s našimi kolegy. Výtisk je opět plný inspirace ze světa bydlení a interiéru. Čtenáři také mají možnost nahlédnout do zákulisí naší společnosti, představeno je speciálně naše oddělení klientských služeb a klub LIVING. 

Přijďte si k nám vybrat své vysněné bydlení nebo prostory pro vaše obchodní aktivity a připraven pro vás bude i nový výtisk SATPO news 1/2018. Nové vydání SATPO news můžete přečíst ZDE.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím