U příležitosti položení ZÁKLADNÍHO KAMENE při výstavbě rezidenčního projektu Sacre Coeur ke dni 28. května 2014 proběhl slavnostní akt přímo v místě stavby.  V tento den  jsme společně s našimi hosty, partnery a také osobnostmi z řad odborné veřejnosti oslavili oficiální zahájení stavby.

 

U příležitosti položení ZÁKLADNÍHO KAMENE při výstavbě rezidenčního projektu Sacre Coeurke dni 28. května 2014 proběhl slavnostní akt přímo v místě stavby.  V tento den  jsme společně s našimi hosty, partnery a také osobnostmi z řad odborné veřejnosti oslavili oficiální zahájení stavby.

Úvodního proslovu se ujal výkonný ředitel společnosti SATPO, pan Ing. Tibor Mikóczi, dále pak o projektu promluvil architekt Ing. Jan Schindler ze společnosti Schindler Seko Architects a ředitel divize 9 společnosti METROSTAV, Ing.  Petr Zábský. V odpoledních hodinách se uskutečnilo neformální setkání s médii, kde proběhla nejen prezentace tohoto pokladu mezi byty, ale i prohlídka stavby.

Nechybělo velkorysé pohoštění, živá hudba příjemných tónů v podání solového hudebníka Josefa Snětivého po celý den. Cestou domů si hosté odnesli i malou pozornost od Health Fitness & Spa studia Volcano, privátní kliniky Program H Plus a časopis CHOICE o architektuře a nových trendech ze světa bydlení a životního stylu.

Tisková zpráva společnosti SATPO, Schindler Seko Architects a Metrostav jsou ke stažení níže.