Ve čtvrtek, dne 24. 9. 2015 od 15.00 do 21.00 hodin se uskutečnila v bytovém domě Preslova na pražském Smíchově slavnostní akce pro klienty a obchodní partnery u příležitosti dokončení prvního vzorového bytu.

Spojení degustace výborného francouzského vína, čokoládových lanýžů, teriny a hojné účasti vytvořilo příjemnou atmosféru. Každý z hostů navíc obdržel dárkový poukaz a časopis od společnosti Asklepion, která tuto akci podpořila. 

Obchodní tým společnosti SATPO všem příchozím hostům individuálně představil rezidenční nabídku v rámci projektu Byty Preslova.  K příjemné a neformální atmosféře přispěla i výborná degustace francouzského vína, čokoládových lanýžů a teriny od společnosti Dobrá vína, s.r.o. Každý z hostů si cestou domů odnesl nejen inspiraci z oblasti módních trendů ze světa interiéru, navíc obdržel i dárkový poukaz a časopis od společnosti Asklepion, která tuto akci podpořila.

Níže uvádíme malou prezentaci fotografií, jak náš den otevřených dveří vypadal. Tímto děkujeme společnosti Asklepion a společnosti Dobrá vína za skvělou spolupráci.