Ve čtvrtek, dne 24.9.2015, od 15.00 do 21.00 hodin se uskutečnila v bytovém domě PRESLOVA na pražském Smíchově slavnostní akce pro klienty a obchodní partnery u příležitosti dokončení prvního vzorového bytu. Spojení výborné degustace francouzského vína, čokoládových lanýžů, teriny a hojné účasti vytvořilo příjemnou atmosféru. Každý z hostů navíc obdržel dárkový poukaz a časopis od společnosti Asklepion, která tuto akci podpořila. 
 

Ve čtvrtek, dne 24.9.2015,  od 15.00 do 21.00 hodin se uskutečnila v bytovém domě PRESLOVA na pražském Smíchově slavnostní akce pro klienty a obchodní partnery u příležitosti dokončení prvního vzorového bytu.

Obchodní tým společnosti SATPO všem příchozím hostům individuálně představil rezidenční nabídku v rámci projektu Byty Preslova.  K příjemné a neformální atmosféře přispěla i výborná degustace francouzského vína, čokoládových lanýžů a teriny od společnosti Dobrá vína, s.r.o. Každý z hostů si cestou domů odnesl nejen inspiraci z oblasti módních trendů ze světa interiéru, navíc obdržel i dárkový poukaz a časopis od společnosti Asklepion, která tuto akci podpořila.

Níže uvádíme malou prezentaci fotografií, jak náš den otevřených dveří vypadal. Tímto děkujeme společnosti Asklepion a společnosti Dobrá vína za skvělou spolupráci.