S námi se dozvíte, jak nejlépe financovat nemovitost vašich snů. Prostřednictvím našeho profesionálního partnera vám představíme nabídky všech hypotečních domů, provedeme podrobné propočty a společně s vámi vybereme nejvhodnější variantu hypotéky.

S námi se dozvíte, jak nejlépe financovat nemovitost vašich snů. Prostřednictvím našeho profesionálního partnera vám představíme nabídky všech hypotečních domů, provedeme podrobné propočty a společně s vámi vybereme nejvhodnější variantu hypotéky. Pomůžeme vám shromáždit veškeré potřebné dokumenty a zajistíme formou zprostředkování veškerou komunikaci s bankou, katastrem a prodejcem nemovitosti.

Postavili jsme již stovky bytových a nebytových jednotek, pomohli jsme mnoho klientům s vyřízením hypotečního úvěru. Jsme pro vás jistotou kvalitního servisu a správného výběru hypotéky.

Vaše výhody při využití služeb našeho partnera:

  • nabídneme vám všechny hypotéky „pod jednou střechou“
  • známe aktuální akční slevy bank a projednáme individuální slevy
  • poradíme s výběrem hypotéky podle vašeho přání a vašich možností
  • zajistíme všechny podklady k nemovitosti včetně odhadu
  • budeme k dispozici po celou dobu splácení hypotéky

Jsme taktním a diskrétním partnerem. Zachováváme naprostou důvěrnost údajů a snažíme se pomoci najít jen to nejlepší financování, které uspokojí vaše potřeby a to v nejkratším možném čase a s nejmenším možným vynaloženým úsilím a nejnižšími náklady.