0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

MĚSTO K VAŠIM SLUŽBÁM

Rezidence se nachází v Praze 5 v Holečkově ulici v rezidenční čtvrtí Hřebenky, vedle Kinského zahrady, pár minut pěšky od Petřínského vrchu, Malé Strany, pražského Hradu. Jen pár kroků odtud, v blízké kavárně, si můžete přečíst ranní noviny u šálku kávy, pak přejít přes most a jste u Národního divadla, kousek od Karlova mostu. Přes den můžete relaxovat v blízkých Kinského zahradách nebo v Mozartově útočišti na Bertramce. Obchodní a zábavní centrum Nový Smíchov Vám poskytne veškeré další zázemí a servis.

Využijte všechny výhody, které vám město nabízí! Nemusíte jezdit autem, můžete jezdit MHD nebo chodit pěšky, protože VOLBA JE VAŠE! Soukromá zdravotní klinika Program H plus je pěšky pár metrů od vašeho domova, stejně jako 5* nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov. Relaxovat můžete přímo v parku Sacre Coeur, ti zdatní si mohou zaběhat v Petřínských sadech nebo na Ladronce. Skvělá lokalita je garancí dlouhodobé investiční hodnoty vašeho bydlení, odkaz budoucím generacím.

fotogalerie

Generování PDF

Vážení klienti a partneři,

 

vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 chceme i my přispět ke snížení rizika nákazy. Dovolujeme si Vás informovat, že provoz našeho showroomu je od 18.3.2020 v omezeném provozu, otevřeno máme pouze v době 813 hod. Po této době jsme Vám plně k dispozici na tel. č. 730 137 621 nebo 733 121 998.

 

Mnoho z našich zaměstnanců a spolupracovníků pokračují v práci z home office, kvalitu našich služeb pro Vás toto opatření nijak neovlivní a naši kolegové jsou Vám plně k dispozici prostřednictvím emailu a mobilního telefonu.  

 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a všem přejeme především pevné zdraví!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím