Vitality Rezidence oceněná jako Best of Realty 2018 nabízí 50 bytových jednotek s výměrou od 44 do 154 m2 s dispozičním uspořádáním 1+kk, 2+kk a 3+kk s balkónem, terasou či předzahrádkou se záhonkovou úpravou, jsou umístněné tak, aby byly dostatečně osluněné, poskytovaly krásné výhledy a zároveň zachovaly a plně respektovaly soukromí každého rezidenta.

Vitality Rezidence představuje zcela nový standard komfortního bydlení se širokou škálou poskytovaných služeb, které splní veškerá očekávání měnící se v čase dle individuálních potřeb a přání, bez ohledu na věk a budoucí zdravotní stav. Jedná se o jedinečný projekt „rezidence pro seniory“. Nachází se v klidném prostředí v jižním svahu pod Petřínem, v těsné blízkosti parku Sacre Coeur, pár kroků od Obchodního centra Nový Smíchov.

PREZENTACE REZIDENCE

Kromě základních služeb, mezi které patří 24/7 recepce a služby týkající se bezpečnosti a správy domu, Vitality Rezidence nabízí i široké spektrum volnočasových aktivit s bohatým programem, služby domácnosti a domácí zdravotní péči. Nad rámec základní nabídky určené všem rezidentům je možné zcela individuálně sestavit svůj vlastní rozsah osobní péče a poskytovaných služeb.

VIDEOPREZENTACE PROJEKTU

Výhradně rezidentům je k dispozici recepce, klubový lounge s krbem, společná party zóna s kuchyní, fitness a pohybové centrum, ordinace s poradnou a venkovní relaxační zóna. V rámci rezidence mají obyvatelé možnost vychutnat si celou řadu nabízených volnočasových a společenských aktivit včetně cvičení a fitness programů. Samozřejmostí jsou domácí služby od úklidu až po péči o zahradu či domácího mazlíčka. Při návrhu Vitality Rezidence se nezapomnělo ani na místo pro restauraci a komerční prostory vhodné pro obchodní činnost či péči o zdraví a krásu. Vše je navrženo k obohacení a udržení aktivního a zdravého životního stylu.