Rezidence Sacre Coeur vyhrála za region Praha 5 hlavní cenu architektů v prestižní soutěži Realitní projekt roku 2012. Celková kapacita objektu je 103 bytových jednotek od 1+kk až 5+kk.

Rezidence Sacre Coeur nabízí výjimečnou moderní architekturu zasazenou do původní historické zástavby Holečkovy a Švédské ulice. Vnější plášť budovy je citlivě řešen tak, aby nerušil kouzlo sousedního benediktinského kláštera. Výška stavby je přizpůsobena okolním budovám. Vnitřní uspořádání objektu je tvořeno pěti komunikačními jádry se třemi vstupy z ulice a jedním vjezdem do společných podzemních garážích.

Obyvatelé domu mohou využívat služeb recepce, která zajišťuje přijímání a předávání poštovních zásilek, ohlášení příchozích návštěv, obsluhu elektronického zabezpečovacího systému a mnohé další potřebné služby. Bezpečnost obyvatel je řešena 24 hodin denně prostřednictvím moderního kamerového systému, který monitoruje veřejně přístupné prostory a garáže. Rezidence nabízí možnost parkovacího stání přímo v podzemních prostorách. Váš vůz nebo motocykl bude pod dohledem 24 hodin denně. Rezidence Sacre Coeur nabízí mimořádné místo k bydlení.

Jednou ze zásadních předností bydlení v Rezidenci Sacre Coeur je vynikající dopravní dostupnost. Do centra se dostanete bez problémů autobusem nebo tramvají. Stanice metra Anděl linky B, autobusové nádraží a Smíchovské vlakové nádraží jsou dalšími dopravními trumfy této lokality.